Grunex Games se vrací, streameři si opět užijí speciálních módů v CS:GO!
Esport CS:GO Článek Grunex Games se vrací, streameři si opět užijí speciálních módů v CS:GO!

Grunex Games se vrací, streameři si opět užijí speciálních módů v CS:GO!

Aleš Pelc

Aleš Pelc

12. 9. 2022 12:51

Kdo se po minulém spajKKově úspěchu prosadí nyní?

Reklama

A je to tu znovu! Grunex ve spolupráci s Lenovo Legion přináší další turnaj do série Grunex Games, v pořadí už devátý. Po březnovém chaosu se speciální módy v Counter-Striku vrací zpět, a to v ještě zábavnější podobě! Část z nich byla vyřazena, náhrada bude ale nepředvídatelná a opět pořádně zákeřná. Kdo si s nástrahami poradí nejlépe tentokrát?

Tři streameři a identický počet streamerek si v pátek 16. září od 18 hodin poměří síly a schopnosti adaptace v tajemném prostředí CS:GO. Povolanými do akce jsou Mazarin1k, Botman, Cuky společně s MileysLife, Subinnkou a itsTerez. Z obou skupin po třech týmech postoupí dohromady čtyři do play-off, konečné finále pak rozhodne, který z infuencerů si odnese 100 subů pro svou komunitu. 

Co jsou vůbec Special Mods v CS:GO?

Jedná se netradiční způsob hraní oblíbeného Counter-Striku, kdy mimo nepřátel musí hráč často zápasit s nepředvídatelnými jevy a momenty, na které běžném zápase nenarazí. Použité módy mění např. rychlost, gravitace, ale přidávají i respawn nebo pokládání bomby kdekoli na mapě. Stále nevíte, o co jde? Zkuste se znovu podívat na Nadeshotovo video CSGO, but every round is a surprise a navnaďte se na páteční večer plný zábavy.

Co je to Grunex Games?

Grunex Games powered by Lenovo Legion je série turnajů částečně inspirovaná zahraničními Twitch Rivals. Turnaj ze série Grunex Games může být ohlášený kdykoliv a v jakékoliv nové nebo právě populární či společensky zábavné hře. Hrát ale nebudou jen známí streameři či tvůrci videí! Šanci se zapojit dostanou často také samotní diváci nebo tvůrci, kteří jsou teprve na začátku svojí cesty.

Síň slávy Grunex Games

Ročník Hra Vítěz 100 subů
9. ročník CS:GO special mods #2 ?
8. ročník CS:GO special mods spajKK
7. ročník CS:GO Wingman Mishek, Straty
6. ročník Pummel Party RedgieBeardo
5. ročník Knockout City Mazarini
4. ročník Fall Guys #2 Mazarini
3. ročník Among us #2 MajorItyLIVE
2. ročník Among us #1 Chruuust
1. ročník Fall Guys #1 Cuky222

 

Tým Mazarin1k

Reklama
Reklama

Komentáře

Nejsi přihlášený(á)

Pro psaní a hodnocení komentářů se prosím přihlas ke svému účtu nebo si jej vytvoř.

Reklama
Reklama