Frozen sestřelil Virtus.pro a pohřbil jejich šance na postup
Esport CS:GO Článek Frozen sestřelil Virtus.pro a pohřbil jejich šance na postup

Frozen sestřelil Virtus.pro a pohřbil jejich šance na postup

Michael Douša

Michael Douša

9. 4. 2023 00:30

Virtus.pro se sázka na nejistotu nevyplatila, MOUZ je poslali domů

Reklama
Virtus.pro se sázka na nejistotu nevyplatila, MOUZ je poslali domů.

Mnozí si budou z riskantního kroku Virtus.pro ještě dlouho ťukat na čelo. Namísto svého posledního příchozího talenta Aleksandra "KaiR0N-" Anaškina postavili do eliminačního zápasu proti MOUZ svého záložníka Davida "n0rb3r7" Danieljana, což je jim brutálně nevyplatilo. Ačkoliv není jisté, že by Kair0N zvládl dotáhnout Virtus.pro přes MOUZ, vybrat si do eliminačního zápasu hráče, s nímž podle všeho moc netrénovali a s nímž nehráli žádný oficiální zápas už několik měsíců, nebyl dobrý nápad.

Čeští a Slovenští fanoušci si na druhou stranu mohou oddychnout. Dnes není ten den, kdy MOUZ na kvalifikaci skončí a půjdou domů s prázdnou. David "frozen" Čerňanský ale nemá ještě úplně vyhráno. Pakliže se chtějí kvalifikovat rovnou na pařížský BLAST Major, budou muset nadcházející Bo3 zápas vyhrát. Ještě není jisté, proti komu se MOUZ postaví, ještě není ani zdaleka dohráno - mohou to tak být OG či Apeks, nebo také Major šampioni FaZe. 

Pokud prohrají, pořád není všem dnům konec. 9. až 11. místo na BLAST RMR A znamená posun na Last Chance Qualifier, kde se celkem 6 týmů porve o jedno jediné místo v Challengers Stage. Pokud tedy chtějí mít klid, budou muset v posledním zápase ještě zabojovat. 

MOUZ ostatně prozatím neměli úplně nejlepší skore na kvalifikaci na Major. Mají už na kontě dvě prohry proti objektivně horším týmům, jmenovitě B8 a Falcons, což si nemohou v takto svízelné situaci dovolit. Jedná se o poslední Major, kterého se CS:GO dočká, takže pokud se chtějí nesmazatelně zapsat do historie této hry, tohle je ten správný moment. Druhá šance již nepřijde.

Reklama
Reklama

Komentáře

Nejsi přihlášený(á)

Pro psaní a hodnocení komentářů se prosím přihlas ke svému účtu nebo si jej vytvoř.

Rychlé přihlášení přes:

Google Seznam
Reklama
Reklama