Forspoken odhaluje komplexní systém kouzel
Gaming Článek Forspoken odhaluje komplexní systém kouzel

Forspoken odhaluje komplexní systém kouzel

Radek Raudenský

Radek Raudenský

5. 11. 2022 17:14

Hlavní postava jich bude ovládat více než 100.

Reklama

Forspoken se po několika odkladech dočkáme až v lednu příštího roku. Velice očekávaný titul hráče zaujmul především svou grafickou stránkou a velice efektními kouzly. Právě na ty se soustředí poslední video, ve kterém se vývojáři ve spolupráci s PlayStationem detailně ponořují do systému kouzel a jejich určení.

I když se v trailerech objevila celá řada schopností naší hlavní hrdinky, ve výsledku jich má hra nabízet více než sto. V obsáhlé zprávě na PlayStation Blogu se navíc Royza Nozoe, vedoucí vizuálních efektů, soustředil na důkladné rozebrání typů schopností, a to společně s novým trailerem.

Frey se naučí celou řadu typů kouzel, nejen elementárních, které slouží k obraně, útoku či průzkumu. Kouzla navíc mají různé typy použití při dlouhém podržení tlačítek, zároveň se mohou různě kombinovat a doplňovat. Musíme říct, že video, které kouzla představuje, vypadá opravdu efektně a stejně se vyjadřují i fanoušci na YouTube. Snad se na začátku příštího roku dočkáme dalšího kvalitního počinu, který kromě souboje přinese i kvalitní příběh.

Reklama
Reklama

Komentáře

Nejsi přihlášený(á)

Pro psaní a hodnocení komentářů se prosím přihlas ke svému účtu nebo si jej vytvoř.

Reklama
Reklama