Fanoušek Zaklínače 3 udělal modifikaci pro pohled z první osoby
Gaming Článek Fanoušek Zaklínače 3 udělal modifikaci pro pohled z první osoby

Fanoušek Zaklínače 3 udělal modifikaci pro pohled z první osoby

Adam Král

Adam Král

11. 1. 2023 15:28

Předělávka třetího Zaklínače vyšla nedávno, přesto už má své modifikace.

Reklama

Před nedávnem vyšla předělávka Zaklínače 3, která nabídla lepší grafiku, rychlejší načítání a znovu vtáhla i ostřílené hráče. Jeden takový se rozhodl pro vylepšení verze na počítače, a to tím, že udělal modifikaci. Ta přináší plně optimalizovaný pohled z první osoby, který vylepšuje už tak skvělý zážitek –⁠ ten je pro majitele původní hry plně zdarma.

Přestože zaklínačský Kontinent už prozkoumal každý hráč, šikovní fanoušci stále přicházejí s novinkami, ze kterých některým jednoduše spadne čelist. Jednou takovou věcí je i modifikace od uživatele crthdr na stránce Nexus Mode. Gervant First Person přidává pohled z první osoby. Ten je udělaný velmi dobře a vztahuje se jak na boje, tak prozkoumávání. Má nějaké mouchy, ale ve finále nic, co by hodně vadilo.

Spousta hráčů si myslí, že modifikace promění třetího Zaklínače v takový lepší a novější Skyrim. Jestli to je či není pravda vás necháme posoudit sami. Při troše štěstí se bude jednat o funkci, kterou bude mít Zaklínač 4 implementovanou už v základu a nebude se muset čekat na podporu fanoušků.

Reklama
Reklama

Komentáře

Nejsi přihlášený(á)

Pro psaní a hodnocení komentářů se prosím přihlas ke svému účtu nebo si jej vytvoř.

Rychlé přihlášení přes:

Google Seznam
Reklama
Reklama