Eva Elfie pošle vydělané peníze z OnlyFans na podporu esportového turnaje
i Zdroj: Escorenews.com
Esport Dota 2 Článek Eva Elfie pošle vydělané peníze z OnlyFans na podporu esportového turnaje

Eva Elfie pošle vydělané peníze z OnlyFans na podporu esportového turnaje

Michal Mašika

Michal Mašika

28. 10. 2023 15:45

Kromě toho, že je The International vyvrcholení celé sezóny Dota 2, byla také série těchto turnajů dlouhou dobu za rekordmanem v rámci svých prizepoolů. Peníze, o které se hrálo, se v roce 2021 vyšplhaly až na neuvěřitelných 931 milionů Kč a ani loňských 419 milionů rozhodně nebylo k zahození. Letos je ovšem realita podstatně jiná.

Reklama

To vše díky Battle Passu, který Valve každoročně naplnilo cennými kosmetickými předměty, jež si většina hráčů nenechala ujít. Část výdělku z Battle Passů pak Valve dedikovalo k celkovému prizepoolu na The International. 

Tento rok však Battle Pass nahradilo pouhé Compendium, které obsahuje pouze minimum odměn. Většinou jde o samolepky a kartičky s hráči a komentátory, jejichž zakoupením tyto osoby podpoříte. Není tedy divu, že hodnota prizepoolu pro letošní The International klesla na pouhých 72 milionů, což je třetí nejnižší hodnota od dob začátku konání těchto turnajů.

Eva Elfie pošle vydělané peníze z OnlyFans na podporu esportového turnaje

Takto razantní úbytek prizepoolu se stejně tak jako spoustě fanoušků a hráčů nelíbil i Evě Elfie, známé pornoherečce, která se již od minulého roku netají tím, že je vášnivou Dota 2 fanynkou. Rozhodla se tedy vzít situaci do svých rukou a přislíbila, že všechny peníze, které během finálového víkendu obdrží ze svého OnlyFans, daruje do navýšení celkového navýšení prizepoolu. 

Na svém instagramovém účtu vtipně poznamenala, že investování peněz na jejím OnlyFans se vyplatí mnohem více než koupě Compendia, které v sobě nemá prakticky žádné odměny. Kromě toho ujistila své fanoušky, že bude během celého víkendu přítomna v aréně v Seattle.

Reklama
Reklama

Související články

Komentáře

Nejsi přihlášený(á)

Pro psaní a hodnocení komentářů se prosím přihlas ke svému účtu nebo si jej vytvoř.

Reklama
Reklama