Čtvrtý týden LCS je za námi a tabulak už se začíná pomalu rýsovat.
NVIDIA DLSS 4.5 - AI snímek k nerozeznání renderu
NVIDIA na letošním CES 2026 v Las Vegas zase jednou ukázala, že hardware je sice fajn, ale software je to, co dneska prodává grafiky.
Čtvrtý týden
Čtvrtý týden LCS je za námi. Na prvním místě se stále drží G2 Esports a H2K se skóre 7:1. Giants stále nevyhráli.
Změny ve čtvrtém týdnu:
- Roccat:
- změna na místě marksmana - místo Safira bude nastupovat Tabzz
- Edward čeká na pracovní víza, takže místo něj prozatím zaskočí extinkt
- Unicorns of Love
- Diamond také čeká na vízum, takže ho ve čtvrtém týdnu nahradil Rudy
- H2K
- Ryu má také problémy s vízy, na jeho místo byl nasazen Selfie
V prvním zápase čtvrtka se střetli Elements s Vitality. Zápas dlouhý 35 minut nepřinesl mnoho killů - dohromady devět, z toho si pouze jeden odnesli Elements a z velké části právě kvůli tomu prohráli tuto hru. Druhý zápas, mezi Giants a Fnatic, byl podobný. Trval tedy pouze 24 minut, ale opět nebylo k vidění moc killů. Stejně jako Elements si i Giants odnesli pouze jeden kill a Fnatic pohodově vyhráli hru. Poté přišel na řadu velice zajímavý zápas, a to zápas mezi G2 Esports a Origen. Origen se ale zápas moc nepovedl a prohráli. G2 dopomohl k výhře především Kim 'Trick' Gang-yun se svým jungle Gravesem - konečné skóre 7/0/7. Ve čtvrtém zápase čtvrka vyzvali Roccat Unicorns of Love. Roccat má v sestavě mnoho změn a bylo to poznat. Dokázali ukořistit pouze dva killy a prohráli. Poslední zápas dne mezi H2K a Splyce nabídl spoustu pěkných akcí, k výhře H2K hlavně dopomohlo odchycení 2 hráčů Splyce na midu a následné zabití Barona.
Pátek začal jednoznačným zápasem mezi G2 Esports a Splyce. G2 za 24 minut naprosto přejeli Splyce a mohli se radovat z výhry. V dalším zápase se střetli H2K a Elements. H2K se drží hodně nahoře v tabulce, to se ale o Elements říct nedá. V poměrně dlouhé hře rozhodl až závěrečný teamfigt na midu, kde Elements přišli o dva hráče a H2K následně propushovali mid a zničili nexus. Třetí páteční zápas mezi Unicorns of Love a Vitality byl obzvlášětě dlouhý, trval přes 48 minut. A to i přes to, že ve 26 minutě už měli UoL skóre 9:0. Nakonec tedy Unicorns of Love vyhráli. Další zápas byl takový pohodový, střetli se Origen s Giants. Giants stále čekají na svoji první výhru, ale ta stále nepřichází, Origen lehce vyhráli. Poslední zápas čtvrtého týdne byl opět poněkud delší, narazili na sebe Roccat a Fnatic. Všechno rozhodl závěrečný teamfight u Fnatic nexusu, kde ale Roccat totálně propadli a přišli o všechny hráče, to Fnatic neztratili nikoho, a tak propushovali a vyhráli hru.
Příští týden nás čekají opět velice zajímavé zápasy - G2 vs Vitality, Origen vs Vitality, Unicorns of Love vs Fnatic, a také souboj o první pozici v tabulce - zápas mezi H2K a G2 Esports. Tak se nezapomeňte dívat!
Soupisky týmů a další info o EU LCS
Shrnutí 1. týdne / Shrnutí 2. týdne / Shrnutí 3. týdne
Čtvrtek - 28. ledna Pátek - 29. ledna
|
0:1 |
|
| Elements | Vitality |
|
1:0 |
|
| G2 Esports | Splyce |
I
I
I
I
I
|
0:1 |
|
| Giants Gaming | Fnatic |
|
0:1 |
|
| Elements | H2K |
I
I
I
I
I
|
1:0 |
|
| G2 Esports | Origen |
|
1:0
|
|
| Unicorns of Love | Vitality |
I
I
I
I
I
|
0:1 |
|
| Roccat | Unicorns of Love |
|
1:0 |
|
| Origen | Giants Gaming |
I
I
I
I
I
|
1:0 |
|
| H2K | Splyce |
|
0:1 |
|
| Roccat | Fnatic |
I
I
I
I
I
I
I
I
I
Tabulka po 4. týdnu
Výsledky jednotlivých zápasů
Čtvrtek - 11. února Pátek - 12. února
Stream můžete sledovat na našem webu.