Na Epicu je zdarma povedené steampunkové taktické RPG
i Zdroj: Saber Interactive
Hry zdarma Článek Na Epicu je zdarma povedené steampunkové taktické RPG

Na Epicu je zdarma povedené steampunkové taktické RPG

Josef Ventrča

Josef Ventrča

9. 5. 2024 22:42

Dvě hry následujících sedm dní rozdává Epic Games Store zdarma. Nabídka potěší fanoušky taktických RPG s bohatým příběhem a Darkest Dungeon.

Reklama

Na digitální platformě Epic Games Store jsou až do 16. května zdarma dostupné taktické RPG s rogue-lite prvky Circus Electrique a další fantasy hra na hrdiny Firestone.

Zajímavějším z dvojice titulů je rozhodně Circus Electrique, který kromě nápaditého soubojového systému, u kterého je potřeba s rozvahou provádět tahy, kombinuje klasické mechanismy s karetními prvky. Kromě toho je důležitou součástí hratelnosti i budování vlastního cirkusu, tedy tím i postupné vylepšování bojeschopných jednotek. Hra v tomto ohledu připomíná populární Darkest Dungeon.

Prohlédněte si hry zdarma v květnovém PS Plus
i Zdroj: One More Level

Prohlédněte si hry zdarma v květnovém PS Plus

Od 7. dubna si budou moci předplatitelé všech programů PS Plus vyzvednout 4 herní tituly. Kromě fotbalového simulátoru je v…

3. 5. 2024 11:00

Jenže místo temných kobek se protloukáte alternativní verzí steampunkového Londýna, ve kterém se obyvatelé za záhadných okolností mění v zabijáky. Úkolem cirkusáků je zachránit město před zkázou. Zajímavý příběh určitě může přilákat lidi, kteří tuto stránku ve hrách vyžadují. Kromě toho titul potěší i na pohled, jelikož grafické zpracování neomrzí svou stylizací.

Circues Electrique je celkově povedená hra. Dokazují to i hodnocení na agregátoru Metacritic. Zde v průměru kritici udělili 70 bodů, což je velmi slušný výsledek.

Druhá zmíněná hra Firestone je spíš pro příznivce nekonečných RPG s nutným grindem. Titul však obsahuje dost prvků, které lze najít ve free to play mobilních hrách.

Reklama
Reklama

Související články

Komentáře

Nejsi přihlášený(á)

Pro psaní a hodnocení komentářů se prosím přihlas ke svému účtu nebo si jej vytvoř.

Reklama
Reklama