V Battlefieldu 6 zatím není žádný námořní obsah, ale to se v budoucnu změní, protože vývojáři z DICE již pracují na obsahu pro námořní bitvy.
Námořní bitvy jsou velice žádaným prvkem v každém Battlefieldu a nejvíce jsme si je užili v Battlefieldu 4, kde byla ihned od vydání dostupná obrovská mapa s oceánem. Později jsme se dokonce dočkali i plnohodnotného námořního DLC s podnázvem Naval Strike, kde jste měli za úkol zničit nepřátelskou letadlovou loď.
V Battlefieldu 6 není v současnosti v multiplayeru žádná mapa s využitelnými vodními plochami, ale to se téměř jistě změní, protože leaker odhalil první kusy kódu, které poukazují na to, že vývojáři připravují minimálně dvě námořní vozidla.
Konkrétně byly v kódu nalezeny části zmiňující vodní skútr a RHIB vodní člun, který se objevil ve třetím i čtvrtém díle Battlefieldu. V kódu však zatím není zmínka o obrněných bojových lodích, což naznačuje, že vývoj námořního obsahu je teprve na začátku.
Plány na přidání námořního obsahu potvrdili sami vývojáři už 7. října 2025, i když tehdy žádné další podrobnosti neprozradili.
Hráči Battlefieldu 6 zakládají v režimu Portal masivní XP farmy
Systém postupu v Battlefieldu 6 je v mnoha případech poměrně pomalý, a tak se hráči rozhodli vzít věci do vlastních rukou a začali vytvářet XP farmy.