A vývojáři jsou také šťastní, že budou DLC zdarma.
Odměníme každého! Vyplňte komunitní průzkum a získejte luxusní ceny
Kdo jste, na čem a co hrajete, jaký obsah konzumujete a jaký vztah máte k AI? Věnujte nám pár minut a jako dárek za vyplnění získáte slevu na nákup a šanci získat také další luxusní ceny.
Na E3 jsme se dočkali potvrzení, že letošní Battlefield V nabídne mimo jiné také populární battle royale režim. Více zatím sděleno nebylo a na podrobnosti také dále čekáme.
V jednom z nových rozhovorů senior producent hry Lars Gustavsson přiblížil, proč vlastně battle royale dělají. Zájem studia začal prý díky tomu, že battle royale “může být unikátní” a zároveň je inspirovalo, “co hráli”. Kromě toho Battlefield už obsahuje “spoustu věcí”, které jsou pro battle royale ideální. Tím zřejmě myslel hlavně velké mapy a vozidla.
Gustavsson také slíbil, že se přítomnost battle royale nijak negativně neprojeví na zbytku hry a Battlefield V nabídne to, co hráči od série očekávají.
Na závěr ještě dodal, že celý tým je “super-happy” z nového přístupu k dodatečnému obsahu. Nejen mapy totiž budou zdarma pro všechny a nebude tak docházet k rozdělování komunity.