DICE oznamuje, proč byste měli v prosinci hrát Battlefield 1
Gaming Článek DICE oznamuje, proč byste měli v prosinci hrát Battlefield 1

DICE oznamuje, proč byste měli v prosinci hrát Battlefield 1

Filip Němeček

Filip Němeček

V rámci Holidays eventu na vás čeká celá řada herních bonusů.

Grunex vyráží na Gamescom 2026 a soutěžíme s Českou spořitelnou o konzoli

Grunex vyráží na Gamescom 2026 a soutěžíme s Českou spořitelnou o konzoli

S partnerem Českou spořitelnou míříme také letos na Gamescom, abychom vám mohli přinést žhavé herní novinky.

Reklama

image

Vývojáři z DICE na oficiálním Battlefield blogu oznámili Holidays event pro Battlefield 1. Probíhá od 30. listopadu až do 31. prosince a těšit se můžete na řadu „dárků“. Abyste jich získali co nejvíce, připravte se na hraní každý den.

Každé pondělí a čtvrtek dostanou hráči 250 „Scraps“, což je herní měna pro nákup Battlepack beden a dalších. Stačí se prostě přihlásit do hry a jsou vaše. Základní bedna stojí 200 scraps, střední 450 a nejdražší „Superior“ přijde na 900. Takže se jedná skutečně o velký bonus.

Každé úterý na vás potom čeká speciální mise a za její splnění dostanete Superior Battlepack. Ve středu se stačí pouze přihlásit a dostanete základní Battlepack. Na pátek jsou připraveny „speciální odměny“. Musíte se ale přihlásit, abyste zjistili, o co jde.

Ochuzeni nebudou ani víkendoví hráči. Každou sobotu budou zdvojnásobeny zkušenosti a v neděli dostanete zkušenostní boost pro čety.

Speciální den bude ještě 25. prosince, kdy místo 250 Scraps dostanete rovnou Superior Battlepack, akce bude navíc platit až do 27. prosince.

image

A připomínáme, že 11. prosince pro majitele Premium vychází první část balíčku Turning Tides.


Reklama
Reklama

Komentáře

Nejsi přihlášený(á)

Pro psaní a hodnocení komentářů se prosím přihlas ke svému účtu nebo si jej vytvoř.

Rychlé přihlášení přes:

Reklama
Reklama
Reklama