Další změny v Liquid, nyní jsou bez kapitána i bez kouče
i Zdroj: Rostislav Douša, Grunex.com
Esport CS 2 Článek Další změny v Liquid, nyní jsou bez kapitána i bez kouče

Další změny v Liquid, nyní jsou bez kapitána i bez kouče

Michael Douša

Michael Douša

25. 6. 2024 21:25
Platformy Windows PC

Začalo to velkou přestavbou a zatím to vypadá, že krátké trvání hvězdné sestavy Liquid také skončí velkou přestavbou. Po konci Caspera "cadiaN" Mollera padá i další člen sestavy.

Reklama

Wilton “zews” Prado byl jednou z klíčových součástí přestavby Counter-Strikové sestavy severoamerické organizace Liquid, vzhledem k tomu, že z pozice kouče poměrně hodně tahal za nitky. Tomu je ale zjevně konec, jelikož končí strategické duo kouč-kapitán.

Ani to by ale nejspíš neměl být poslední kousek skládačky, jelikož některá média již píší, že se Liquid zbavují i poměrně drahého brazilského střelce Felipeho “skullz” Medeirose, za nějž zaplatili více než půl milionu dolarů, v přepočtu tedy více než 10 milionů korun. A to jen jako buyout, tedy aby mu vůbec mohli začít platit plat a aby za Liquid mohl začít hrát.

YEKINDAR na IEM Katowice 2023 || Credits: Adela Sznajder, ESL FACEIT Group
i Zdroj: YEKINDAR na IEM Katowice 2023 || Credits: Adela Sznajder, ESL FACEIT Group
YEKINDAR na IEM Katowice 2023 || Credits: Adela Sznajder, ESL FACEIT Group

Ten by údajně mohl jet zpátky domů do Brazílie, a to do sestavy FURIA. Z celkem šesti osob tak nejspíše zbydou Liquid pouze tři - Russel “Twistzz” Van Dulken, Keith “NAF” Markovic a Mareks “YEKINDAR” Galinskis. 

Čeká amerického kapitána opětovný comeback?
i Zdroj: Photo credits: Helena Kristiansson, ESL FACEIT Group

Čeká amerického kapitána opětovný comeback?

Nick "nitr0" Cannella už je skoro jako podnázev Hobita - cesta tam a zase zpátky. Poté, co mezi prvními CS:GO profíky přešel…

24. 6. 2024 22:00

Liquid si nepřipsali mnoho úspěchů, ovšem ty, které přišly, šly jednoznačně na vrub právě kanadskému duu NAF a Twistzz, zatímco YEKINDAR byl terčem velké kritiky, jelikož jeho někdejší entry-fraggerské výkony jsou jen dávným snem a jeho aktuální výkony úplně nereflektují očekávání fanoušků. Co ovšem bude dál? To nikdo netuší. Silly season plná přestupů je tady, takže stát se může cokoliv.

Reklama
Reklama

Související články

Komentáře

Nejsi přihlášený(á)

Pro psaní a hodnocení komentářů se prosím přihlas ke svému účtu nebo si jej vytvoř.

Reklama
Reklama