czc-cz-spusti-povanocni-vyprodej-jiz-25-prosince-slevy-dosahnou-az-70
Technologie Článek CZC.cz spustí povánoční výprodej již 25. prosince, slevy dosáhnou až 70 %

CZC.cz spustí povánoční výprodej již 25. prosince, slevy dosáhnou až 70 %

Vojtěch Hájek

Vojtěch Hájek

18. 12. 2015 15:00

Po Vánocích začne na CZC tradiční nálet na zlevněné produkty.

Reklama

Prodejce počítačů a elektroniky CZC.cz odstartuje 25. prosince povánoční výprodej, který potrvá až do konce ledna roku 2016. Díky spolupráci CZC.cz a Visa Europe navíc nabídne zákazníkům při platbě kartou možnost získat slevu 10 % na vše, a to až do výše 500 Kč. Podrobnější informace včetně výprodejových produktů zákazníci naleznou v den zahájení akce na webu vyprodej.czc.cz.

CZC.cz spustí povánoční výprodej již 25. prosince, slevy dosáhnou až 70 %

Ve výprodeji se objeví produkty ze všech hlavních kategorií počínaje PC sestavami, mobilními zařízeními a televizemi přes elektroniku, herní produkty a HW komponenty až po nejrůznější příslušenství a fotografické vybavení. Slevy se budou pohybovat v desítkách procent a ve vybraných případech dosáhnou až 70 %.

Zájem o povánoční výprodeje v posledních letech jednoznačně roste. Lidé v tomto období tradičně začínají utrácet peníze, které dostanou na Vánoce. Velkému zájmu se těší zejména notebooky, telefony a televize. Zákazníci také dokupují příslušenství a software pro zařízení, která našli pod vánočním stromečkem.

Shrnuje zkušenosti s povánočními výprodeji Tomáš Pilský, obchodní ředitel CZC.cz.

Další slevu mohou zákazníci CZC.cz získat při zaplacení kartou Visa. Stačí v době konání výprodejů zvolit tuto platební metodu a sleva 10 % se jim automaticky odečte ještě před zaplacením. Jak poukazuje Marcel Gajdoš, regionální manažer Visa Europe pro Českou republiku, platba kartou poskytuje i další výhody, jako je bezpečnost, rychlost a pohodlnost:

Málokdo například ví, že při platbě kartou je mnohem lépe chráněn při reklamaci, než když platí hotovostí. Vzdělávání našich zákazníků má pro nás zásadní význam, jsme proto rádi, že můžeme spolupracovat s tak významnými hráči na trhu, jako je CZC.cz.

Oblast e-commerce v České republice má dle Gajdoše před sebou stále velký potenciál růstu. Třeba i proto, že na rozdíl např. od Velké Británie je v České republice sice velký počet e-shopů na hlavu, ale jen málo z nich je terminalizovaných, tj. jen na velmi malém procentu z nich lze platit kartou. Zatímco počet internetových obchodníků je v obou zemích stejný (zhruba 37 tisíc), v České republice akceptuje platební kartu podle statistik Visa Europe pouze 10 procent e-shopů. Ve Velké Británii je to téměř 70 procent.

Reklama
Reklama

Komentáře

Nejsi přihlášený(á)

Pro psaní a hodnocení komentářů se prosím přihlas ke svému účtu nebo si jej vytvoř.

Reklama
Reklama