CZC.cz přivádí Trackmanii zpět na Grunex!
Esport Trackmania Článek CZC.cz přivádí Trackmanii zpět na Grunex!

CZC.cz přivádí Trackmanii zpět na Grunex!

Tomáš Rosa

Tomáš Rosa

21. 10. 2020 17:50

Registruj se do CZC.cz Trackmania Cupu s Mazarinim a vyhraj lákavé odměny.

Reklama

Určitě každý se chtěl jako dítě stát pilotem formule. Nyní budeš mít příležitost řídit jednu takovou formuli na šíleně vypadajících tratích popírajících zákony fyziky a to díky CZC.cz Trackmania Cupu. A pro ty zkušenější, kteří dříve brázdili tratě zde na Grunexu - ano, jsme zpět! Zaregistruj se do kvalifikací, nasbírej body za nejlépe zajeté časy na několika mapách, a dostaň se tak do Grand finále. V něm si zasoutěžíš o vouchery na nákup zboží u CZC.cz.

CZC.cz Trackmania Cup si nenechá ujít ani oblíbený streamer Nikolai "Mazarini" Lazarev, který se jako ambasador zúčastní kvalifikací a premiérově si zakomentuje Grand finále 1. listopadu na twitch.tv/czctv.

Formát turnaje

CZC.cz Trackmania Cup se bude skládat z kvalifikační fáze a Grand finále. Kvalifikační server spouštíme již 20. října. Na něm naskočíte do módu Time Attack(časovka) na několika tratích, ve kterých bude důležité zajet co nejlepší čas. Server poběží až do půlnoci 26. října

Po uzavření serveru na základě umístění hráčů na jednotlivých mapách vytvoříme žebříček. Nejlepších 16 hráčů postoupí do streamovaného Grand Finále. To se odehraje 1. listopadu. Nezapomeň, že pro započítání bodů je nutné kromě zajetí času na serveru být registrovaný také v turnaji ZDE.

Bodování map v kvalifikaci je následující:

 • 1. místo: 100b
 • 2. místo: 80b
 • 3. místo: 65b
 • 4. místo: 50b
 • 5-8 místo:  35b
 • 9-16 místo: 20b
 • 17-32 místo: 10b

Finále se uskuteční ve formátu "pohár." Hráči budou rozděleni do skupin po čtyřech, kde na 5 mapách budou muset získat jako první 120 bodů(bodování 10,6,4,3) a potvrdit svoje vítězství dodatečnou výhrou. Každá skupina bude streamovaná. Dva nejlepší ze skupiny postoupí do dalšího kola.

Finálové mapy budou zveřejněny předem už 27. října v kartě finálového turnaje.

Zaregistruj se už nyní!

Registrační brány do kvalifikací CZC.cz Trackmania Cupu jsou otevřeny. Připoj se, a nezapomeň se pak přidat na vytvořený server!

K registraci je potřeba si založit Grunex účet na našem webu (je to zdarma a zabere to pár sekund), přidat jméno ze hry do svého Grunex profilu a poté se zaregistrovat do turnaje zde:

Jak hrát a připojit se na server?

 1. Jako první budeš potřebovat účet na našem webu. Založit si ho můžeš zde.
 2. Potom bude třeba připojit se na herní server. Přímo ve hře přejdi na záložku "ŽIVĚ" v horním menu. Níže klikni na bílou lupu pro vyhledání serveru a do pole zadej název serveru "CZC.cz TM Cup" a znovu stiskni lupu pro nalezení serveru.
 3. Jakmile ti hra vyhledá server, rozklikni ho a vpravo dole zadej heslo "czc1cup"
 4. Stiskni na "Připojit"
 5. Vítej na serveru. Ještě před tím, než se rozjedeš do první mapy, musíš se zde na webu Grunexu vložit svoje herní ID(login) a připojit do turnaje, abychom mohli spárovat tvoje časy ve hře s tvým webovým účtem a přidělit ti body.
 6. Na serveru vlevo dole rohu vyber ikonu brašny a následně ikonu se symbolem tří postav "view list of players." Najdi svoji přezdívku a vedle ní najdeš hodnotu "login." Tu zkopíruj a vlož ji zde na Grunexu do svého herního profilu -> "přidat nový herní účet."
 7. Už je skoro hotovo! Teď stačí jen přejít na stránku turnaje ZDE a vybrat stisknout "Hrát turnaj" a následně potvrdit účast stisknutím "Dokončit"
 8. Máš hotovo! Můžeš se vrátit na server a zajet ten nejlepší čas na každé mapě! Server je právě teď spuštěn.

Odměny pro nejrychlejší závodníky

TOP 4 hráči si z CZC.cz Trackmania Cupu odnesou odměny v podobě voucherů na CZC.cz.

 • 1. místo: 1x 1 000 Kč
 • 2. místo: 1x 800 Kč
 • 3. místo: 1x 500 Kč
 • 4. místo: 1x 300 Kč

Sleduj živě na twitch.tv/czctv

Během streamovaného Grand finále usedne do komentátorského křesla oblíbený streamer Nikolai "Mazarini" Lazarev na twitch.tv/czctv.

Reklama
Reklama

Komentáře

Nejsi přihlášený(á)

Pro psaní a hodnocení komentářů se prosím přihlas ke svému účtu nebo si jej vytvoř.

Reklama
Reklama