Připravovaná taktická FPS MMO hra Cinder City nabídne mapy tak detailní, že si budete moci navštívit kancelář NCsoft a projít si město Soul.
Není nic lepšího než herní mapa, kde si můžete projít veškeré zákoutí nebo si prolézt dírou ve zdi, abyste našli něco výjimečného. A přesně to nabídne připravovaná hra od společnosti NCsoft — Cinder City. Tedy pokud si najdete čas mezi krvavou střelbou a vražednými zombíky.
Cinder City se odehrává uprostřed zombie apokalypsy, v níž si budete moci vybrat ze dvou map o velikosti 5–7 čtverečních kilometrů. „Jedna z map je město Soul a druhá Pangyo v Koreji, kde je i naše kancelář,“ pochlubil se hlavní vývojový poradce James Bae.
Cinder City Trailer:
„Pokud se někdy rozhodnete cestovat do města Soul, hra vám pomůže najít cestu, protože všechny významné body a budovy vypadají úplně stejně jako v Soulu,“ říká Bae. „I rozmístění cest a silnic je stejné.“
Mapy neslouží jen k prohlídce, ale byly záměrně vybrány pro své taktické výhody. „Město Soul má různé typy budov a silnic mezi nimi, takže se můžete volně pohybovat a zapojit se do nejrůznějších bitev,“ pokračuje Bae.
Pangyo je na druhou stranu jednodušeji rozvržené. Je rozdělené do sektorů a nabízí jinou atmosféru a zážitek.
Co jsme se také dozvěděli, je, že zombíci určitě nebudou jen tak postávat jako ve spoustě jiných her, abychom si mohli projít lokace, ale že budou agresivní a rozhodně nebudou přátelští.
Hráči se mohou těšit na Cinder City v roce 2026.