Tomb Raider se vrací. Jak bylo poprvé potvrzeno na ostrově Fortnite věnovaném The Game Awards, během akce proběhne i stručné oznámení o této hře.
NVIDIA DLSS 4.5 - AI snímek k nerozeznání renderu
NVIDIA na letošním CES 2026 v Las Vegas zase jednou ukázala, že hardware je sice fajn, ale software je to, co dneska prodává grafiky.
„Chyběla vám? Vy jste chyběli jí,“ lákaly včera různé účty hry Tomb Raider.
Takže, co si nechceme nechat ujít? Herní oddělení Amazonu se společně s vývojářem Crystal Dynamics momentálně podílí na tvorbě nového hlavního dílu série Tomb Raider.
Stejně jako u předchozích her toto vydání bude také obsahovat hádanky k vyřešení a širokou škálu nepřátel, kterým budete muset čelit. Obě společnosti uvedly, že další díl bude „tou největší a nejrozsáhlejší hrou série Tomb Raider dosud“.
Kromě této hry Amazon také pracuje na hrané adaptaci Tomb Raider od Phoebe Waller-Bridge, kde v hlavní roli bude Sophie Turner.
Mezitím se šíří zvěsti, že remake hry Tomb Raider (1996) je také v plánu.
The Game Awards 2025 se budou konat v pátek 12. prosince v 1:30 ráno. Letošním lídrem je hra Clair Obscur: Expedition 33, která se uchází o 12 cen.