Bojuj v NVIDIA PUBG turnaji o 20 000 korun!
Esport PUBG Článek Bojuj v NVIDIA PUBG turnaji o 20 000 korun!

Bojuj v NVIDIA PUBG turnaji o 20 000 korun!

Tomáš Rosa

Tomáš Rosa

2. 6. 2021 18:12

Registrace do NVIDIA PUBG turnaje jsou otevřeny, tak neváhej a zapiš se! #vicefpsvicevyher

Reklama

V cestě za vítězstvím je důležité mít skill, ale s více FPS se můžeš k výhře přiblížit ještě rychleji. Stejným heslem se řídí i NVIDIA, se kterou jsme připravili další turnajové klání. Zúčastni se NVIDIA PUBG turnaje a bojuj o vysoké prizemoney ve výši 1000$. S registrací ale neváhej, protože první kvalifikace startuje už tuto sobotu 5. června.

Celý turnaj můžete jako obvykle sledovat na twitch kanále Martina "Spajkk" Beneše, který vás turnajovou sérií provede společně s Janem "ImDivinE" Čížkem.

Formát turnaje

NVIDIA PUBG turnaj se bude skládat ze dvou kvalifikací a finále. První kvalifikační den se odehraje 5. června a druhý kvalifikační den následuje 12. června. Podle přihlášených týmů se kvalifikace rozdělí do tří až čtyř balíků a celkem se odehraje 6 map (Erangel, Erangel, Miramar, Miramar, Erangel, Erangel). V případě čtyř balíků z každého z nich postupují do finále dva nejlepší týmy. Pokud se bude hrát na tři balíky, postoupí dva nejlepší týmy z každého balíku + dva ze třetího místa s nejvíce získanými body.

Celkem 16 týmů si zahraje finále o vysoké prizemoney. To se odehraje 19. června od 14:00 stejně jako kvalifikace systémem BO6.

Zaregistruj svůj tým!

Už nyní otvíráme registrace do první kvalifikace, která se odehraje 5. června, tak se nezapomeň přihlásit!

K registraci je potřeba si založit Grunex účet na našem webu (je to zdarma a zabere to pár sekund), přidat jméno ze hry do svého Grunex profilu a poté se zaregistrovat do turnaje zde:

Pravidla turnaje: ZDE

Získej s #vicefpsvicevyher

Nejlepší 3 týmy si ve finále NVIDIA PUBG turnaje mohou vystřílet lákavé prizemoney v celkové hodnotě 1000 amerických dolarů.

  • 1. místo: 600$ (zhruba 12 600 Kč)
  • 2. místo: 300$ (zhruba 6 300 Kč)
  • 3. místo: 100$ (zhruba 2 100 Kč)
Reklama
Reklama

Komentáře

Nejsi přihlášený(á)

Pro psaní a hodnocení komentářů se prosím přihlas ke svému účtu nebo si jej vytvoř.

Reklama
Reklama