GRUNEX PUBG MASTERS | Kvalifikace - Finále #2
GRUNEX PUBG MASTERS | Kvalifikace - Finále #2

Uzavřený turnaj

Tento turnaj nemá povolené registrace.

Reklama

Začátek registrací

21. 9. 2021 23:00

Check-in od

6. 10. 2021 12:00

Check-in do

6. 10. 2021 17:40

Datum zahájení

6. 10. 2021 18:00

Systém turnaje

Hromadné balíky

Herní mód

4v4

Přihlášených týmů

16 / 16

Potvrzených týmů

16

Druhá sezona Grunex Masters ve hře PUBG: Battlegrounds je zde! Pokračování úspěšného turnaje opět otevře své brány každému odvážlivci, který se svojí partou dostane chuť bojovat o pohádkový prizepool 100 000 Kč. Chybět nebudou ani živé přenosy, kterých se ujme ambasador Grunex PUBG turnajů a ten nejpovolanější z nejpovolanějších, Martin "Spajkk" Beneš. Díky podpoře od vývojáře hry se mohou hráči těšit na jedinečný turnajový zážitek.

Významnými partnery druhé sezony jsou herní monitory LG UltraGear, SteelSeries, Synology, CZC.Gaming a herní počítače LYNX.

Všechny hrací dny živě na twitch.tv/spajkk

Z Grunex Masters ti neuteče ani jeden stream! Veškerou akci včetně těch nejnapínavějších momentů můžeš sledovat na twitch kanále Spajkka. Spolu s ním usedne za komentátorský stolek streamer AmIDivine.

Jak se zúčastnit Grunex Masters?

Do Grunex Masters se může zaregistrovat každý PUBG tým ve složení 4 hráčů. Nejprve je třeba založit si účet zde na webu, založit tým, pozvat do něj své spoluhráče a přihlásit se do turnajů níže:

Formát turnaje

Grunex Masters se skládá z kvalifikací, hlavní části a Grand Finále. Do hlavní části se kvalifikuje nejlepších 24 týmů z kvalifikací včetně závěrečného Last Chance turnaje. Týmy se mezi sebou utkají v hlavní části, aby vzešlo 16 nejlepších domácích PUBG týmů, které se střetnou ve dvoudenním Grand Finále o 100 tisíc Kč! Kompletní popis formátu včetně harmonogramu najdeš na domovské stránce turnaje.

This competition is not in any way affiliated with Krafton, Inc.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama