GRUNEX PUBG MASTERS | Hlavní část | BC #2
GRUNEX PUBG MASTERS | Hlavní část | BC #2

Uzavřený turnaj

Tento turnaj nemá povolené registrace.

Reklama

Začátek registrací

24. 10. 2021 09:00

Check-in od

24. 10. 2021 09:00

Check-in do

24. 10. 2021 12:30

Datum zahájení

24. 10. 2021 13:00

Systém turnaje

Hromadné balíky

Herní mód

4v4

Přihlášených týmů

16 / 16

Potvrzených týmů

16

Druhá sezona Grunex Masters ve hře PUBG: Battlegrounds je zde! Pokračování úspěšného turnaje opět otevře své brány každému odvážlivci, který se svojí partou dostane chuť bojovat o pohádkový prizepool 100 000 Kč. Chybět nebudou ani živé přenosy, kterých se ujme ambasador Grunex PUBG turnajů a ten nejpovolanější z nejpovolanějších, Martin "Spajkk" Beneš. Díky podpoře od vývojáře hry se mohou hráči těšit na jedinečný turnajový zážitek.

Významnými partnery druhé sezony jsou herní monitory LG UltraGear, SteelSeries, Synology, CZC.Gaming a herní počítače LYNX.

Všechny hrací dny živě na twitch.tv/spajkk

Z Grunex Masters ti neuteče ani jeden stream! Veškerou akci včetně těch nejnapínavějších momentů můžeš sledovat na twitch kanále Spajkka. Spolu s ním usedne za komentátorský stolek streamer AmIDivine.

Hlavní fáze Grunex masters

Hlavní fáze Grunex Masters bude hostit 16 nejlepších týmů z kvalifikačního žebříčku a 8 týmů z Last chance kvalifikace. Všech 24 týmů bude rozděleno do tří balíků (A,B,C). Jednotlivé balíky se spolu utkají v předem stanovených hracích dnech. Týmy během hracích dní sbírají body do celkové tabulky. Nejlepších 16 týmů si zahraje Grand Finále Grunex Masters.

Formát turnaje

Grunex Masters se skládá z kvalifikací, hlavní části a Grand Finále. Do hlavní části se kvalifikuje nejlepších 24 týmů z kvalifikací včetně závěrečného Last Chance turnaje. Týmy se mezi sebou utkají v hlavní části, aby vzešlo 16 nejlepších domácích PUBG týmů, které se střetnou ve dvoudenním Grand Finále o 100 tisíc Kč! Kompletní popis formátu včetně harmonogramu najdeš na domovské stránce turnaje.

This competition is not in any way affiliated with Krafton, Inc.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama