GRUNEX PUBG MASTERS | Kvalifikace #3
GRUNEX PUBG MASTERS | Kvalifikace #3

Registruj se do turnaje

Máš rád pořádné výzvy? Zapoj se do turnaje a srovnej své síly s ostatními hráči a ukaž, kdo je tady nejlepší!

Reklama

Začátek registrací

13. 9. 2021 12:00

Check-in od

2. 10. 2021 09:00

Check-in do

2. 10. 2021 12:45

Datum zahájení

2. 10. 2021 13:00

Systém turnaje

Hromadné balíky

Herní mód

4v4

Přihlášených týmů

44 / 32

Potvrzených týmů

32

Druhá sezona Grunex Masters ve hře PUBG: Battlegrounds je zde! Pokračování úspěšného turnaje opět otevře své brány každému odvážlivci, který se svojí partou dostane chuť bojovat o pohádkový prizepool 100 000 Kč. Chybět nebudou ani živé přenosy, kterých se ujme ambasador Grunex PUBG turnajů a ten nejpovolanější z nejpovolanějších, Martin "Spajkk" Beneš. Díky podpoře od vývojáře hry se mohou hráči těšit na jedinečný turnajový zážitek.

Významnými partnery druhé sezony jsou herní monitory LG UltraGear, SteelSeries, Synology, CZC.Gaming a herní počítače LYNX.

Všechny hrací dny živě na twitch.tv/spajkk

Z Grunex Masters ti neuteče ani jeden stream! Veškerou akci včetně těch nejnapínavějších momentů můžeš sledovat na twitch kanále Spajkka. Spolu s ním usedne za komentátorský stolek streamer AmIDivine.

Jak se zúčastnit Grunex Masters?

Do Grunex Masters se může zaregistrovat každý PUBG tým ve složení 4 hráčů. Nejprve je třeba založit si účet zde na webu, založit tým, pozvat do něj své spoluhráče a přihlásit se do turnajů níže:

Formát turnaje

Do finále kvalifikace se dostane top16 nejlepším týmů v žebříčku kvalifikační série. Bodování v žebříčku je podle toho kolik bodů tým nahraje v kvalifikačním zápasech.

Grunex Masters se skládá z kvalifikací, hlavní části a Grand Finále. Do hlavní části se kvalifikuje nejlepších 24 týmů z kvalifikací včetně závěrečného Last Chance turnaje. Týmy se mezi sebou utkají v hlavní části, aby vzešlo 16 nejlepších domácích PUBG týmů, které se střetnou ve dvoudenním Grand Finále o 100 tisíc Kč! Kompletní popis formátu včetně harmonogramu najdeš na domovské stránce turnaje.

This competition is not in any way affiliated with Krafton, Inc.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama