Lenovo | PUBG Solo Cup - 10. 3. 2018
Lenovo | PUBG Solo Cup - 10. 3. 2018

Registruj se do turnaje

Máš rád pořádné výzvy? Zapoj se do turnaje a srovnej své síly s ostatními hráči a ukaž, kdo je tady nejlepší!

Reklama

Začátek registrací

8. 3. 2018 20:00

Check-in od

10. 3. 2018 09:00

Check-in do

10. 3. 2018 11:45

Datum zahájení

10. 3. 2018 12:00

Systém turnaje

Hromadné balíky

Herní mód

1v1

Přihlášených hráčů

713 / 0

Potvrzených hráčů

0

Herní portál Grunex.com si ve spolupráci se značkou Lenovo připravil pro českou a slovenskou komunitu další turnaj z Grunex PlayerUnknown’s Battlegrounds Cupů, tentokrát s formátem Solo FPP, který je zaštítěn nejznámějším komunitním streamerem zmiňované hry, Nikolai “Mazarini” Lazarevem.

Online kvalifikace je otevřená zdarma všem dychtivým fanouškům této rekordy trhající hře. Již třetí turnaj, ze série, začíná tuhle sobotu 3. 3. 2017 s partnerem Lenovo, který navazuje na sérii pravidelných sobotních turnajů.

I když hra PlayerUnknown's Battlegrounds nabízí mnoho módů, tak pro tuto speciální příležitost jsme vybrali mód "Zóna je žhavá láva" s formátem Solo FPP, kde můžeš ukázat svojí dominanci na bitevním poli a to na mapě Erangel. Neváhej a využij tuhle jedinečnou příležitost kompetitivních soubojů, exkluzivně pouze na Grunexu. Registrace do turnaje bude omezená na 512 hráčů pro tento turnaj.

Celkově se za jeden turnaj odehraje 6 kvalifikačních zápasů, ze kterých postoupí ti nejlepší do finále, které se odehraje formátem BO3.

V prvních 5 balících bude 86 hráčů a v posledním 84 hráčů. Ze všech balíků postoupí top 12 hráčů. Všichni postupující budou automaticky převedení do finálového turnaje, kde se budou hrát celkově 3 zápasy (BO3).

 

Co je to "Zóna je žhavá láva"?

Je to mód, ve kterém, vás doslova přejede a zabije modrá zóna, tak jakoby to udělala válící se lává z vulkánu. Co to obnáší? Veškerý loot je nastavený na maximum, zóna se nezastavuje, jede kontinuálně, až na vyjímku, kdy se zastaví na 30 sekund před poslední zónou, teprve tady začíná boj o život. Poté znova vyrazí až na úplný konec, kde také nejspíše celá hra skončí.

 

Sleduj Lenovo PUBG sérii turnajů online na Twitchi

Ani ti, co rádi sledují nepřetržité souboje na život a smrt mezi hráči online si nepřijdou zkrátka, protože celý turnaj bude vysílaný online. Celý turnaj v podobě kvalifikačních zápasů a finále uvidíte v podání streamera a hráče Nikolai "Mazarini" Lazareva na jeho Twitch kanále, kde bude celý průběh ultimátních soubojů a napínavých momentů komentovat. 

 

Zaregistruj se do turnaje a ovládni scénu s herními mašinami Lenovo!

Již ve čtvrtek 1. 3. 2018 od 20:00 se otevírá registrace do turnaje, tak se neváhej přihlásit, protože celkový počet registrací je omezen. 

K registraci je potřeba si založit Grunex účet na našem webu (je to zdarma a zabere to pár sekund), přidat jméno ze hry do svého Grunex profilu a poté se zaregistovat do turnaje zde:

 

Pravidla pro tyto turnaje naleznete v turnaji a zde: Lenovo | PUBG Solo Cup Pravidla - Zóna je žhavá láva

 

A jaké ceny si odnesou ti nejlepší?

1. místo
Skiny ze hry PUBG v hodnotě cca 3 500 Kč

*celý set skinů je v přibližné cenové výši 3 500 Kč, podle hodnot na Steam Marketu, ke dni 22.2.2018*

 

Zajímají tě novinky, zajímavosti z PUBG? Dej lajk na facebook.com/PUBG.Komunita Nebo snad hledáš hráče a chceš se pravidelně chlubit svými killy? Připoj se k FB Skupině facebook.com/groups/PUBG.Komunita

 

Každou sobotu PUBG turnaj na našem webu!

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama