MSI | PUBG Duo Cup - 17. 3. 2018
MSI | PUBG Duo Cup - 17. 3. 2018

Registruj se do turnaje

Máš rád pořádné výzvy? Zapoj se do turnaje a srovnej své síly s ostatními hráči a ukaž, kdo je tady nejlepší!

Reklama

Začátek registrací

15. 3. 2018 20:00

Check-in od

17. 3. 2018 09:00

Check-in do

17. 3. 2018 11:45

Datum zahájení

17. 3. 2018 12:00

Systém turnaje

Hromadné balíky

Herní mód

2v2

Přihlášených týmů

402 / 0

Potvrzených týmů

0

Pro tuto speciální příležitost jsme vybrali formát Duo FPP, kde můžete ukázat svého týmového ducha na bitevním poli - na mapě Erangel. Neváhejte a využijte tuto jedinečnou příležitost kompetitivních soubojů, exkluzivně pouze na Grunexu. Registrace do tohoto turnaje bude omezená na 128 týmů pro obě kvalifikace (celkově tedy 256 týmů, 512 hráčů).

Online kvalifikace začíná tuto sobotu 17. 3. 2018, který navazuje na sérii pravidelných sobotních turnajů. Daší online kvalifikaci si zahrajeme v sobotu 24. 3. 2018. Ze dvou online kvalifikačních kol postupuje celkem 42 týmů do finále a z něho si pak tři nejlepší týmy z každého obou kvalifikačních kol vybojují možnost zahrát si právě v RE-PLAY studiu a účastnit se speciálního MSI Fans Gatheringu, který proběhne poslední březnovou sobotu 31. 3. 2018.

Celkově se za jeden turnaj odehraje devět kvalifikačních zápasů (v každém balíku se budou hrát tři zápasy), ze kterých postoupí ti nejlepší do finále. To se odehraje formátem Bo4.

V prvních dvou balících bude počet týmů omezen na 43 a v posledním balíku na 42. Ze všech balíků postoupí nejlepších sedm týmů. Všichni postupující budou automaticky převedení do finálového turnaje, kde se budou hrát celkově čtyři zápasy (Bo4). Z každé kvalifikace postupuje na offline Finále tým, který se v balíku umístil na prvním místě.

 

Sleduj MSI PUBG sérii turnajů online na Twitchi

Ani ti, co rádi sledují nepřetržité souboje na život a smrt mezi hráči online si nepřijdou zkrátka, protože celý turnaj bude vysílaný online. Celý turnaj v podobě kvalifikačních zápasů a finále uvidíte v podání streamera a hráče Nikolai "Mazarini" Lazareva na jeho Twitch kanále, kde bude celý průběh ultimátních soubojů a napínavých momentů komentovat. 

 

Zaregistruj se do turnaje a vyhraj nadupané produkty MSI a dostaň se tak na MSI Fans Gathering v RE-PLAY studiu!

Již ve čtvrtek 15. 3. 2018 od 20:00 se otevírá registrace do prvního turnaje, tak se neváhej přihlásit, protože celkový počet registrací je omezen. 

K registraci je potřeba si založit Grunex účet na našem webu (je to zdarma a zabere to pár sekund), přidat jméno ze hry do svého Grunex profilu a poté se zaregistovat do turnaje zde:

 

 

Pravidla pro tyto turnaje naleznete v turnaji a zde: MSI | PUBG Duo Cup Pravidla

 

MSI Fans Gathering v RE-PLAY studiu

Poslední březnovou sobotu 31. 3. 2018 od 12:00 se odehraje Finále MSI PUBG Duo Cupu, kde si 6 nejlepších týmů bude moc zahrát ve herním RE-PLAY studiu. Zároveň se bude konat přednáška o novinkách z továren MSI, konkrétně se bude mluvit o grafických kartách, deskách a pc příslušenství. Dále pak mimo samotné finále turnaje, budou mít fanoušci možnost si zahrát Online Showmatch v PUBG  po boku streamerů Peacemakera, Rika a Martyho, kteří jsou známí především v tankové herní komunitě. O to bude zajímavější, jak si bojovníci v těžkých strojích poradí proti milovníkům kompetitivního PUBG.

 

A jaké ceny si odnesou ti nejlepší?

1. místo 2. místo 3. místo
> 2x MSI GeForce GTX 1070 Gaming X 8G < > 2x MSI Vigor GK40 < > 2x MSI Force GC30 <

 

Zajímají tě novinky, zajímavosti z PUBG? Dej lajk na facebook.com/PUBG.Komunita Nebo snad hledáš hráče a chceš se pravidelně chlubit svými killy? Připoj se k FB Skupině facebook.com/groups/PUBG.Komunita

 

Step Into A New World With MSI Z370 Motherboards

 

Každou sobotu PUBG turnaj na našem webu!

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama