Predator | PUBG Solo Cup - 4. 2. 2018
Predator | PUBG Solo Cup - 4. 2. 2018

Registruj se do turnaje

Máš rád pořádné výzvy? Zapoj se do turnaje a srovnej své síly s ostatními hráči a ukaž, kdo je tady nejlepší!

Reklama

Začátek registrací

4. 2. 2018 09:00

Check-in od

4. 2. 2018 09:00

Check-in do

3. 2. 2018 22:00

Datum zahájení

4. 2. 2018 12:00

Systém turnaje

Hromadné balíky

Herní mód

1v1

Přihlášených hráčů

930 / 0

Potvrzených hráčů

0

Tehle herní víkend se vracíme zpět se značkou Predator a jejich skvělými ceny s dalším PlayerUnknown’s Battlegrounds Cupem, který je pořádán opět ve spolupráci Nikolaiem “Mazarini” Lazarevem. Tentokrát máme změnu, turnaj se neodehraje v sobotu, jak tomu bylo doposud zvykem, ale v neděli 4.2.2018. Nemusíte se ničeho bát tradice víkendových PUBG turnajů zůstává s tím rozdílem, že se mohou střídat dny.

Online kvalifikace je otevřená zdarma všem dychtivým fanouškům této rekordy trhající hře. Podle počtu registrovaných hráčů se následně rozhodneme, kolik bude postupovat z jednotlivých zápasů (balíků) do online finále. Další víkendový turnaj, ze série, začíná 4. 2. 2018 Predatorem, který je již po druhé partner víkendových turnajů.

Pro tuto příležitost jsme vybrali formát Solo FPP, kde můžeš ukázat svojí dominanci na bitevním poli na mapě Erangel. Registrace do turnaje bude omezená na 512 hráčů na každý turnaj. Celkově se za jeden turnaj odehraje 6 kvalifikačních zápasů, ze kterých postoupí ti nejlepší do finále, které se odehraje formátem BO3. Podrobná pravidla s přesným přehledem postupujících najdete později přímo u turnaje.

V prvních 5 balících bude 86 hráčů a v posledním 82 hráčů. Ze všech balíků postoupí top 12 hráčů. Všichni postupující budou automaticky převedení do finálového turnaje, kde se bude hrát celkově BO3.

 

Sleduj Predator PUBG sérii turnajů online na Twitchi

Ani ti, co rádi sledují nepřetržité souboje na život a smrt mezi hráči online si nepřijdou zkrátka, protože celý turnaj bude vysílaný online. Celý turnaj v podobě kvalifikačních zápasů a finále uvidíte v podání streamera a hráče Nikolai "Mazarini" Lazareva na jeho Twitch kanále, kde bude celý průběh ultimátních soubojů a napínavých momentů komentovat. 

 

Zaregistruj se do turnaje a ovládni scénu s Predatorem!

Již ve čtvrtek 1. 2. 2018 od 20:00 se otevírá registrace do turnaje, tak se neváhej přihlásit, protože celkový počet registrací je omezen. 

K registraci je potřeba si založit Grunex účet na našem webu (je to zdarma a zabere to pár sekund), přidat jméno ze hry do svého Grunex profilu a poté se zaregistovat do turnaje zde:

Pravidla pro tyto turnaje naleznete v turnaji a zde: https://www.grunex.com/user-tournament/rules/1165

 

A jaké ceny si odnesou ti nejlepší?

1. místo 2. místo 3. místo
> Acer Predator Headset < > Acer Predator Mouse < > Acer Predator Tričko <

 

Zajímají tě novinky, zajímavosti z PUBG? Dej lajk na facebook.com/PUBG.Komunita Nebo snad hledáš hráče a chceš se pravidelně chlubit svými killy? Připoj se k FB Skupině facebook.com/groups/PUBG.Komunita

 

Společně děkujeme partnerovi akce, společnosti Predator resp. herním notebookům Triton 700

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama