Kontakty

Herní a zábavní portál Grunex.com je součástí stejnojmenné herní agentury, která je největším mediálním domem v oblasti herních médií v České republice.

O webu Grunex.com

Portál Grunex.com byl spuštěn v květnu 2009 a stal se základnou pro počítačové hráče a herní komunity, které se věnují gamingu a kompetitivnímu hraní videoher. Mezi lety 2009 až 2015 pořádal největší herní offline turnaj BenQ Grunex Challenge, na který později navázal úspěšnými turnajovými sériemi Grunex Masters a Grunex Challenge. V roce 2019 se Grunex stal výhradním poskytovatelem esportového řešení pro oficiální české soutěže ve hrách FIFA (nyní EA Sports FC) a NHL. Od roku 2020 také poskytovatelem technického řešení pro největší českou esportovou soutěž Sazka eLEAGUE ve hrách Counter-Strike: Global Offensive a Dota 2, včetně přidružených turnajů v League of Legends a FIFA. Od dubna 2020 drží Grunex český rekord v počtu registrovaných hráčů do herního turnaje s počtem 2030 hráčů v turnaji LG ULTRAGEAR Cup ve hře Valorant. Kromě her lze na Grunexu najít také novinky a články ze světa influencerů, technologií, filmů, seriálů a televizních pořadů.

O agentuře Grunex

Agentura Grunex poskytuje široké spektrum služeb v oblasti počítačových her na česko-slovenském trhu. Do agenturního portfolia spadá několik herních webů, které měsíčně generují milionové návštěvnosti unikátních uživatelů. Agentura Grunex spravuje lokální marketingové a PR aktivity pro řadu světových IT firem, které působí na česko-slovenském trhu a zabývá se pořádáním herních a technologických eventů včetně herních turnajů.

Kontakty

Martin Liberský

Ředitel, majitel

martin.libersky@grunex.com

Josef Cón

Marketing & PR specialista

josef.con@grunex.com

Antonín Pánek

Account manažer

antonin.panek@grunex.com

David Bittner

Web developer & grafik

david.bittner@grunex.com

Nicolas Heller

Esport & Content manažer

nicolas.heller@grunex.com

David Jiránek

Social media manažer

david.jiranek@grunex.com

Lukáš Tauc

Esport specialista

lukas.tauc@grunex.com

Peter Šupák

Influencer & Komunitní manažer

peter.supak@grunex.com

Jonáš Priečinský

Online a event manažer 

† 9. 6. 2012, čestné místo

Reference

Reklama
Reklama