Reklama

ZOWIE by BenQ Overwatch League #2

Herní portál Grunex.com si ve spolupráci s výrobcem eSport produktů ZOWIE by BenQ připravil pro fanoušky a hráče FPS střílečky Overwatch na začátek roku historicky první ZOWIE by BenQ Overwatch league #2. Diváci se můžou těšit na živé přenosy těch nejlepších Overwatch zápasů, které můžeme na domácí scéně sledovat. Všechny zápasy ligy budeme totiž přenášet živě a to s komentářem MagnaTV.

ZOWIE by BenQ klade důraz na ergonomický tvar myší, jednoduché zapojení bez nutnosti instalace softwaru a elagantní čisté provedení, bez zbytečných tlačítek. V portfoliu značky najdete eSport monitor XL2540 s vysokou obnovovací frekvencí 240 Hz. Více o novinkách ZOWIE by BenQ nalezneš na jejich Facebook stránce.

Do ZOWIE by BenQ Overwatch league se můžete kvalifikovat ze dvou otevřených kvalifikací, ze kterých vždy čtyři nejlepší týmy postoupí přímo do ligy.

Kvalifikace

Struktura ligy

Osm nejlepších týmů se tedy popere systémem každý s každým pouze jednou. Aby byl zajištěn co nejpřesnější bodovací  systém v lize, tak každá vyhraná mapa bude ohodnocena body, podle kterých se určí pořadí jednotlivých týmů. Každý zápas se pak bude hrát BO3. Celkem nás tedy čeká sedm herních kol. Hrací dny jsou poté naplánovany na úterý a čtvrtek. Každý zápas bude streamován MagnaTv, který zajistí kvalitní přenos. 

Po základní části čtyři nejlepší týmy postupují do online finále, které se uskuteční 28. června a bude taktéž streamované a diváci budou moci sledovat kdo se stane vítězem ZOWIE by BenQ Overwatch League #2 

Prizepool

 1. místo 8 000 Kč
 2. místo 5 000 Kč
 3. místo 3 000 Kč
 4. místo 2 000 Kč

 

Jednotlivá kola ligy

Liga začíná 30. května!! 

 • 30. 5. - 1. kolo - odehráno
 • 1. 6. - 2. kolo - odehráno
 • 6. 6. - 3. kolo
 • 8. 6. - 4. kolo
 • 13. 6. - 5. kolo
 • 15. 6. - 6. kolo
 • 20. 6. - 7. kolo

Děkujeme partnerovi ZOWIE by BenQ