Reklama

Predator PUBG Cup

 

STAŇ SE KRÁLEM SOSNOVKY

Herní portál Grunex.com si ve spolupráci se značkou Predator připravil pro českou a slovenskou komunitu historicky první PlayerUnknown’s Battlegrounds Cup (PUBG), který je zaštítěn samotným „králem Sosnovnky“, Nikolai “Mazarini” Lazarevem.

Jedinečná příležitost stát se Králem a probojovat se přes online kvalifikaci, kterou jsme pro vás připravili na neděli 8.10.2017 od 14:00, až do velkolepého finále, které se uskuteční online pro X postupujících a offline v RE-PLAY studiu v sobotu 14.10. pro pozvané VIP osobnosti a pouze ty nejlepší z online kvalifikace.

Online kvalifikace je otevřená zdarma všem dychtivým fanouškům této rekordy trhající hře. Podle počtu registrovaných hráčů se následně rozhodneme, kolik bude postupovat z jednotlivých zápasů (balíků) do velkého finále. Ti nejlepší z nich se pak mohou těšit na setkání s "králem sosnovky"  v RE-PLAY studiu, které doplní několik známých VIP osobností z lokální PUBG scény. O postupovém klíči budeme informovat po konci registrací.

Ani ti, co rádi sledují nepřetržité souboje na život a smrt mezi hráči online si nepřijdou zkrátka, protože celý turnaj bude vysílaný online. Online kvalifikaci a případné online finále uvidíte v podání Mazariniho na jeho Twitch kanále Twitch.tv/mazarin1k a offline finále pak na našem Grunex Twitch kanále Twitch.tv/grunex_tv přímo z RE-PLAY Studia.

 

 

Jak bude vypadat herní systém?

Právě kvůli nadcházejícím turnajům v PUBG jsme speciálně vytvořili systém, kdy se hráč přihlásí do daného turnaje a pak bude rozlosován do tzv. Balíku, ve kterém bude spolu s ostatními 98 hráči čekat na založení serveru a získání hesla. Každý balík se bude hrát postupně od Balíku A až po Z. Nastavení Custom matche bude stejné jako u každého Public Serveru, tudíž vše bude na náhodě.

Solo nebo Solo FPP ? Vyjádřete se v anketě, i váš hlas rozhodne jakým stylem se odehraje historicky první Predator PUBG Cup

 

{control inquiry 65}

Jak se do turnaje připojit?

Registrace do turnaje je zdarma. Stačí vlastnit účet zde na Grunexu a mít vyplněno herní ID. V našem případě nick ve hře. Pokud nemáte profil není nic snažšího než se vpravo nahoře registrovat klasickou cestou nebo s využitím sociálních sítí.

Registruj se do turnaje: Predator PUBG Cup - Staň se králem sosnovky (POZOR Registrace končí už 6.10. ve 23:59)

 

A jaké ceny si odnesou ti nejlepší?

1.místo 2. a 3. místo Livestream soutež

> Acer Predator XB252 240Hz monitor < > Set Predator Headsetu a Myši < > Predator Gaming Backpack <

 

Rychle, stručně, jasně

Konec registrace: Pátek 6. 10. 2017 ve 23:59

Kdy: Neděle 8. 10. 2017 v 14:00

Kde: www.Grunex.com/PredatorCup

 

Zajímají tě novinky, zajímavosti z PUBG? Dej lajk na facebook.com/PUBG.Komunita Nebo snad hledáš hráče a chceš se pravidelně chlubit svými killy? Připoj se k FB Skupině facebook.com/groups/PUBG.Komunita

 

Společně děkujeme partnerovi akce, společnosti Predator resp. herním notebookům Triton 700