Reklama

OMEN World of Tanks Cup

OMEN WOT 3v3 CUP s prizepoolem 36 000 Kč

 

Herní portál Grunex.com si ve spolupráci se značkou OMEN připravil pro všechny milovníky tanků absolutní bombu pro tento rok.  A to OMEN WOT 3v3 Cup s celkovou dotací 36 000 Kč!! Bude se tedy jednat o nejlépe dotovaný cup v historii World of Tanks na české scéně. OMEN WOT 3v3 Cup se bude skládat ze čtyř online kvalifikací,online a offline finále. Pojďme se tedy podívat podrobněji na formát celého cupu.

 

Kvalifikace OMEN WOT 3v3 Cupu

Týmy čekají celkem čtyři kvalifikace ze kterých postoupí vždy čtyři nejlepší týmy. Nejúspěšnější tým v kvalifikaci se potom může dočkat příjemného finančního bonusu 1 500 Kč. Každá kvalifikace bude streamovaná a to v podání zkušeného komentátora Auxe.

 

Termíny kvalifikací.

Online finále OMEN WOT 3v3 Cupu - 15. 4. 2017

Do online finále postoupí 16 nejlepších týmů. Z těchto týmů trojice nejlepších postoupí do offline finále, které se koná v RE-PLAY studiu! Online finále se bude hrát systémem double elimination, takže do offline finále se postoupí účastník finále winners bracketu a finalisté loosers bracketu.

Online finále Vás pak provede komentátorská dvojice Aux a Marty, kteří budou taktéž na komentátorských křeslech i během offline finále v RE-PLAY studiu.

 

Offline finále OMEN WOT 3v3 Cupu - 23. 4. 2017

Do offline finále postoupí tři nejlepší týmy z online finále, které se poperou o prizepool 30 000 Kč. Tým, který se dostal do finále winners bracketu a poté týmy, které se dostali do finále loosers bracketu. Jak již bylo několikrát zmíněno, tak offline finále proběhne v RE-PLAY herně a celé finále bude streamované a komentované dvojící Aux a Marty.

Harmonogram offline finále!!

SHOWMATCH OMEN - STREAMERS vs OMEN - ALL STARS

Jak si můžete všimnout, tak na místě se kromě ostrých zápasů o veliké peníze bude hrát také showmatch oblíbených WOT celebrit. :) Za tým OMEN - STREAMERS nastoupí oblíbený streamer Marty, dále pak komentátor Aux a hlavně jedna z neoblíběnějších a nejúspěšnějších českých hráče WOT Assari. Ty vyzvou tým, který se složí z těch nejlepších hráčů z jednotlivých týmů. Tyto hráče budete moci zvolit přímo Vy na streamu! 

 

 

Prizepool

  1. místo 15 000 Kč
  2. místo 9 000 Kč
  3. místo 6 000 Kč

Partnerem turnaje je herní značka OMEN