Reklama

OMEN CS:GO road to IEM

Herní portál Grunex si ve spolupráci se značkou OMEN by HP pro fanoušky eSportu připravil premiérový online turnaj, který tě dostane až na Intel Extreme Masters do polských Katowic. Poskládej tým se kterým budeš dominovat a přihlaš se do OMEN CS:GO road to IEM. Turnaj se skládá celkem ze čtyř kvalifikačních turnajů a grand finále, do kterého z kvalifikací postoupí 16 týmů, tedy čtyři nejlepší týmy z každé kvalifikace. Každá kvalifikace je otevřena pouze pro 32 týmů! A aby toho nebylo málo, tak kvalifikací se budou účastnit také vybraní Youtubeři se svým týmem! Jakého Youtubera budete moci vyzvat se včas dozvíte, před jednotlivými kvalifikacemi.  

Chcete se účastnit turnaje a nemáte server? Nevadí! Zápasy proběhnou na oficiálních Grunex serverech od společnosti Fakaheda.eu. A rozhodně se nemusíte bát, v případě jakýchkoli otázek a nejasností kontaktujte adminy v komentářích pod jednotlivými kvalifikacemi a nebo na e-mailu vojtech.klapuch@grunex.com

Z finálového klání OMEN CS:GO road to IEM  bude připraven online přenos v podání zkušeného a oblíbeného komentátora Lelka

 

Ceny OMEN CS:GO road to IEM 

  • 1. místo - 5x jednodenní výlet na grandfinále CS:GO Intel Extreme Masters 2017
  • 2. místo - 5x jednodenní výlet na grandfinále CS:GO Intel Extreme Masters 2017
  • 3. místo - 5x jednodenní výlet na grandfinále CS:GO Intel Extreme Masters 2017
  • 4. místo - 5x jednodenní výlet na grandfinále CS:GO Intel Extreme Masters 2017

Zájezd obsahuje cestu tam i zpět komfortním autobusem (trasa: Praha - Brno - Ostrava - Katowice) a denní vstupenku na Intel Extreme Masters 2017. 

 

Termíny zastávek OMEN CS:GO road to IEM

 

Finále OMEN CS:GO road to IEM proběhne 14.1.2017

 

DŮLEŽITÉ

Počet míst je omezen na maximum 32 týmů /kvalifikace

Z každé kvalifikace postupují TOP 4 týmy do finálového turnaje. Hráči z tohoto týmu se už nemohou zúčastnit dalších kvalifikací.

Kompletní pravidla najdete na stránkách jednotlivých turnajů na portálu www.Grunex.com, kde se turnaje uskuteční.