Reklama

Lenovo Streamers Cup

Herní portál Grunex.com ve spolupráci se značkou Lenovo přináší exkluzivní herní zážitek - jednodenní turnaj Lenovo Streamers Cup, ve kterém si porovnají síly vaši oblíbení streameři ve hře Counter Strike a to tváří tvář.

Lenovo Streamers Cup se koná 7. října 2017 od 11:00 hodin v RE-PLAY studiu a vy jej budete moci sledovat online!

Uzavřená akce bude vysílaná živě na www.twitch.tv/Grunex_TV a programem vás budou provázet Dev1 a Bananidese. Chybět nebude livestreamová soutěž o Lenovo příslušenství, spousta nelítostných soubojů, rozhovory s hráči a nekonečno zábavy. Online osobnosti si na místě budou moci osahat nové herní stroje Lenovo Legion, tak neváhejte navštívit kartu "Seznam osobností", kde najdete většinu důležitých odkazů, na kterých najdete mnoho informací ze zákulisí Lenovo Streamers Cupu z jejich pohledu.

Těšit se můžete na streamery:

Role kapitánů se zhostili Mazarini, Filel, Spajkk a Janče, kteří si vyberou ze známých tváří: Kironet, Cobra, Kateřina Suki, Vergil, Blade, Lelek, Shadye, Wolfíček, Panpeacemaker, Verunda, Zuzanečičinka, Andrew, Maiuska, Nikky, Zdeněk Princ, Cogik.

Už máte před očima svůj all-star team?

Program

Pokud jste zvyklí spát o víkendu dlouho, nastavte si budíky. Program i livestream začne v 11:00 hodin. Nejprve si kapitáni jednotlivých teamů postupně vyberou hráče. Po vylosování se odehraje šest zápasů ve skupině. Týmy na prvním a druhém míste se utkají ve finále o titul nejlepšího teamu na Lenovo Streamers Cupu.

UPDATE po rozlosování: Týmy máme rozlosované a dnes se můžete těšit na sestavy: Tým Janče: Janče, Maiuska, Verunda, Zuzanečičinka, Nikky Tým Filel: Filel, Lelek, Zdeněk Princ, Andrew, Cogik Tým Mazarini: Mazarini, KaterinaSuki, Shadye, PeaceMaker, Vergil Tým Spajkk: Spajkk, Blade, Kironet, TheCobra, Wolfiček

  • 11:00 - začátek
  • 11:15 - losování hráčů
  • 12:15 - team Filel vs team Jance            8:11
  • 13:15 - team Mazarini vs team Spajkk   8:11
  • 14:30 - team Filel vs team Mazarini       2:11
  • 15:15 - team Spajkk vs team Filel          8:11
  • 16:30 - team Jance vs team Spajkk       3:11
  • 17:15 - team Mazarini vs team Jance    11:4
  • 18:00 Finále - team Spajkk vs team Mazarini 1. finálový zápas de_dust2 11:7 2. finálový zápas cobblestone 11:6 Spajkkův tým vyhrává finále 2:0, gratulujeme!

Zapište si Sobotu 7. 10. 2017 za uši nebo do svých kalendářů a sledujte Grunex.com/LenovoCup resp. naše sociální sítě Facebook.com/Grunex a Instagram.com/Grunexcom a hlavně Twitch.tv/Grunex_TV, kde se budou dít věci!

Společně s online osobnostmi děkujeme partnerovi akce, společnosti Lenovo resp. herním produktům Lenovo Legion