Reklama

Poznej Lenovo produkty

Lenovo Ideapad Y900
IdeaPad Y900 vám nabízí ohromující herní výkon – výkonný procesor, samostatnou grafickou kartu, podsvícenou klávesnici s výbornou odezvou, tlačítko Turbo a vysoce účinný systém chlazení. To vše zabaleno do úhledného notebooku. A pokud si vyberete variantu s volitelným extrémně rychlým úložištěm a větší operační pamětí, budete mít všechny předpoklady k tomu, abyste porazili kohokoli a kdekoli.
Více informací hledej na Lenovo.com

 

Lenovo YOGA Tab 3 Pro
Rozlučte se s televizí a uvítejte dokonalý zábavní tablet – Yoga Tab 3 Pro. Úžasný displej je skvělý pro sledování vašich oblíbených televizních pořadů, ať jste kdekoli – od kanceláře až po kuchyni. Výkonné reproduktory se postarají o vynikající zvuk. A nejlepší je, že můžete promítat obraz jako v kině na jakýkoli povrch. Dokáže tohle váš televizor?
Více informací hledej na Lenovo.com

 

Lenovo Ideacentre Y900
Počítač Lenovo Ideacentre™ Y900 byl stvořen pro hráče, kteří mají rádi věci pevně pod kontrolou. Procesory 6. generace Intel® Core™ nabízejí až 2.5x vyšší výkon než u 5 let starého počítače a nechybí ani nejnovější grafická karta NVIDIA® GeForce® GTX. Nic vám tedy nebrání navolit u všech nastavení maximální kvalitu – a posunout tak hraní na úplně novou úroveň.
Více informací hledej na Lenovo.com

 

Lenovo Moto X Force

Seznamte se s prvním telefonem na světě vybaveným nerozbitným displejem

Moto ShatterShield™ je první displej smartphonu na světě, u kterého máte záruku, že se neroztříští ani nepraskne. Protože vy si zasloužíte telefon, který vás nezklame.

Více informací hledej na Lenovo.com