Reklama

Lenovo CS:GO Cup #2

Lenovo Counter-Strike: Global Offensive Cup s dotací 20 000 Kč

Herní portál Grunex.com si ve spolupráci s předním výrobcem herních počítačů zařízení a příslušenství Lenovo pro fanoušky eSportu připravil online turnaj Lenovo Counter-Strike: Global Offensive Cup

Lenovo CS:GO Cup se skládá celkem ze čtyř kvalifikačních turnajů, online finále a offline Grand finále, do kterého z kvalifikací postoupí čtyři nejlepší týmy. A jak se můžeš probojovat až do samotného offline Grand finále? Z každé kvalifikace se čtveřice nejlepších týmů, kvalifikuje do online finále, které se bude hrát systémem BO3. Poté čtveřice nejlepších si zahraje na offline Grand finále v RE-PLAY herně o krásný prizepool 20 000 Kč. Každá kvalifikace je otevřena pouze pro 32 týmů!

Chcete se účastnit turnaje a nemáte server? Nevadí! Zápasy proběhnou na oficiálních Grunex serverech od společnosti Fakaheda.eu. A rozhodně se nemusíte bát, v případě jakýchkoli otázek a nejasností kontaktujte adminy v komentářích pod článkem.

 

Z Grand finále bude připraven online přenos v podání zkušené a oblíbené komentátorské dvojice Shadey a Lelek. 

Registrujte se do turnaje již dnes a vyhrajte finanční odměnu! Registrace do turnaje je zdarma!

Kvalifikace

Z každé kvalifikace postupují čtyři nejlepší týmy do online finále, které se koná 2. 4. 2017

Termíny online kvalifikací

 

Online finále Lenovo CS:GO Cupu 2. 4. 2017

Online finále je pro 16 nejlepších týmů z kvalifikací. Online finále se hraje systémem single elimination BO3.

 

Grand finále Lenovo CS:GO Cupu - 8. 4. 2017

Grand finále se koná v RE-PLAY studiu, kam se dostanou čtyři nejlepší týmy z online finále. Celé Grand finále se hraje opět systémem BO3. Celé Grand finále bude poté streamované oblíbenou komentátor¨skou dvojící Dev1Lelek.

Prizepool

  1. místo – 9000 Kč
  2. místo – 6 000 Kč
  3. místo – 3 000 Kč
  4. místo – 2000 Kč

.

*Počet míst je omezen na maximum 32 týmů /kvalifikace

*Z každé kvalifikace pustupují TOP 4 týmy do online finálového turnaje. Hráči z tohoto týmu se už nemohou zúčastnit dalších kvalifikací.

Kompletní pravidla najdete na stránkách jednotlivých turnajů na portálu www.Grunex.com, kde se turnaje uskuteční

Děkujeme partnerovi turnaje společnosti Lenovo


Lenovo, Legion a logo Lenovo jsou ochrannými známkami společnosti Lenovo. Microsoft, Windows, Windows NT a logo Windows jsou ochrannými známkami společnosti Microsoft Corporation. Intel, Intel Logo, Intel Inside, Intel Core a Core Inside jsou ochranné známky společnosti Intel Corporation v USA a dalších zemích.