Reklama

Master of Cards

Herní portál Grunex.com si pro všechny fanoušky karetní hry Hearthstone ve spolupráci s výrobcem herních pamětí Ballistix určené pro ty největší počítačové hráče připravil nový koncept turnajů, který by jednou provždy měl dokázat, kdo je mistrem nebo mistryní naší scény!

Princip je velice jednoduchý, již klasicky ve středu kvalifikační jehož formát bude Conquest Bo5 s jedním banem. Z každého kvalifikační turnaje vyjde vyzyvatel, který vyzve mistra z předchozího finálé v duelu. Tento duel se odehraje po skončení kvalifikace jehož formát bude Conquest Bo7 s jedním banem. Vítěz duelu se stane Mistrem týdne našeho portálu a na této pozici setrvá tak dlouho, dokud ho nějaký schopný protivník neporazí. 

Pro vítěze finálového klání bude každý týden připravena finanční odměna v podobě 300 Kč a také mnohem lákavější odměna v podobě prestiže a věhlasu, které sebou přináší titul Hearthstone krále.

Kdo se dokáže nejdéle udržet na vrcholu? Co když to budeš právě ty? Proto neváhej a přihlaš se do našeho premiérového turnaje projektu Master of Cards!

Termíny kvalifikačních bitev:

Ballistix Master of Cards - kvalifikace #1 - 21.12.2016 Ballistix Master of Cards - kvalifikace #2 - 28.12.2016

Uzávěrka bodování mistrů je 27.1.2016. 

Finálový souboj proběhne vždy následující čtvrtek od 19:00 s komentářem v podání Dolíka. 

 

Partnerem Master of Cards je výrobce herních pamětí Ballistix