Reklama

Herní 27" monitor 27GP850-B

LG UltraGear™, mimořádně výkonné zařízení, které zvyšuje vaše šance na vítězství.

Rychlost

  • IPS 1 ms (GtG)*
  • 165 Hz (přetaktování 180 Hz)**

Displej

  • 27" QHD (2560 x 1440)
  • Nano IPS a HDR400

Technologie

  • NVIDIA ® G-SYNC ® kompatibilní 
  • AMD FreeSync ™ Premium

* zvolte "Rychlejší režim" pro provedení "doby odezvy 1 ms" (Herní režim → Doba odezvy → Rychlejší režim) ** chcete-li povolit přetaktování na 180 Hz, potřebujete grafickou kartu, která podporuje DisplayPort 1.4


Optimální herní monitor pro rychlost a kvalitu obrazu

Nano IPS 1 ms

Můžete zažít dechberoucí herní výkon a úplné ponoření do technologie Nano IPS 1 ms poskytující ultravysokou rychlost s výjimečnou grafickou kvalitou.


Navrženo pro neuvěřitelnou rychlost

Technologie IPS 1 ms (GtG)

Díky technologii IPS 1 ms srovnatelné s TN Speed, má minimalizovaný Afterimage a rychlou dobu odezvy, což vám umžní užít si zcela nový herní výkon.


Vyzkoušejte skutečný boj se skutečnými barvami

Nano IPS a HDR400

Tento monitor podporuje široké barevné spektrum, 98% barevného gamutu DCI-P3 *, vyjadřující věrné barvy pro reprodukci s VESA DisplayHDR ™ 400, což umožňuje realistické vizuální ponoření. Bez ohledu na bojiště může hráčům pomoci vidět dramatické barvy, které vývojáři her zamýšleli.

* DCI-P3: typické 98%, minimálně 90%


Plynulý herní pohyb

Obnovovací frekvence 165 Hz (O/C 180 Hz)

Ultravysoká rychlost 165 Hz (přetaktování 180 Hz)* umožňuje hráčům rychle vidět další snímek a umožňuje plynulý pohyb obrazu. Hráči mohou rychle reagovat na soupeře a snadno mířit na cíl.


Funkce G-SYNC® Compatible ověřeno společností NVIDIA

Technologie NVIDIA® G-SYNC® Compatible 

27GP850 je monitor oficiálně testovaný o věřený splečností NVIDIA s G-SYNC®Compatible, který eliminuje trhání obrazovky a minimalizuje zpožďování obrazu, herní zážitek je tak plynulejší a rychlejší.