Reklama

Grunex Masters

Grunex Masters ve hře Valorant je zde! Největší česko-slovenská soutěž ve Valorantu, která nemá v lokálním prostředí obdoby se každý týden otevře 16ti nejlepším týmům, které budou po celou dobu základní části sbírat body do celkového žebříčku. Týmy, kterým se podaří nasbírat největší počet bodů si zajistí vstupenku do Grand Finále, kde si zahrají o neuvěřitelných 70 000 Kč!

Sleduj Grandfinále

Velké grandifnále o titul prvního šampiona a 70 000 Kč se uskuteční o víkendu 8. až 9. srpna od 14:00 na twitch kanále Nikolai "Mazarini" Lazarev.

Kvalifikace do Masters vždy v sobotu!

Na každou sobotu je naplánovaná otevřená kvalifikace pro týmy, které se do Masters zatím nekvalifikovali nebo vypadli v předchozí fázi.

K registraci je nutné založit si Grunex účet na našem webu (je to zdarma a zabere to pár sekund), přidat jméno ze hry do svého Grunex profilu a poté se zaregistrovat do následující kvalifikace.

Dvě výkonnostní skupiny

Na týmy čekají dvě výkonnostní skupiny. Skupina A, která bude plnit roli první ligy a skupina B, ze které se budou týmy snažit postoupit právě do skupiny A a také nespadnout do otevřených kvalifikací. Obě skupiny nabídnou místa pro 8 týmů.

Týmy ve skupinách budou mít celý týden(STAGE) na odehrání zápasů každý s každým. Na základě umístění si poté zajistí postup, bodový zisk do žebříčku nebo účast v baráži:

  • Nejlepší čtyři týmy ze skupiny B postoupí do baráže proti 4 nejhorším týmům ze skupiny A. Baráž se bude hrát každou neděli.
  • Poslední 4 týmy ze skupiny B vypadnou a pokud budou chtít pokračovat, budou se do skupiny muset dostat zpět skrze otevřenou kvalifikaci. Otevřená kvalifikace se bude hrát každou sobotu.

Dlouhodobá soutěž pro domácí týmy!

Na konci každé STAGE body do žebříčku!

Týmy si za svoje umístění vyslouží každý týden nadílku bodů do celkového žebříčku. Týmy ze skupiny A obdrží za dané umístění vždy více bodů než týmy ze skupiny B, aby byla zachována motivace probojovat se do elitní skupiny A. Nejlepší týmy ze žebříčku si v Grand Finále zahrají o 70 000 Kč.

Do Masters můžeš naskočit každý týden!

Jak už formát napovídá, každou sobotu proběhne do Grunex Masters otevřená kvalifikace. Nejlepší čtyři týmy z této kvalifikace naskočí další týden rovnou do skupiny B.

Prizepool, který nemá obdoby!

V Grand Finále čeká na týmy skutečný boj! Ve hře je 70 000 Kč a titul prvního šampiona Grunex Valorant Masters.

  • 1. místo - 40 000 Kč/tým
  • 2. místo - 15 000 Kč/tým
  • 3. místo - 10 000 Kč/tým
  • 4. místo - 5 000 Kč/tým

 

This competition is not affiliated with or sponsored by Riot Games, Inc. or VALORANT Esports.

Tato soutěž není nijak spojena ani sponzorována společností Riot Games, Inc. nebo VALORANT Esports.

Valorant turnaje s Mazarinim pouze na Grunex.com!