Reklama

CZC.cz PUBG DUO Cup

Tento herní týden bude přímo nadupaný turnaji ve hře PlayerUnknown’s Battlegrounds. CZC.cz vám ve spolupráci s partnery NVIDIA a GIGABYTE přináší DUO turnaj o parádní ceny. Finále se odehraje v RE-PLAY studiu, kterým vás provede komentátorské duo Nikolai “Mazarini” Lazarevev a Martin “spajKK” Beneš.

Online kvalifikace je otevřená všem dychtivým fanouškům s týmovým duchem toužícím po Chicken Dinner. Mimo kuřecí odměny budeme hrát o fantastické ceny, když říkáme fantastické, myslíme to vážně.

Ceny*

  1. místo: 2x GIGABYTE GeForce GTX 1060 GAMING 6GB
  2. místo: 2x klávesnice AORUS K9
  3. místo: 2x myš AORUS M3 + 2x podložka pod myš AORUS AMP500

*o uvedené ceny se hraje v grandfinále v Re-Play studiu. V kvalifikačních zápasech a online finále se hraje o postup a bonusové body

Vracíme se s formátem Duo FPP, kde se se svým kamarádem můžeš ukázat na mapách Erangel a Miramar v kvalifikačních turnajích a poté i ve finále. Neváhej a využij tuhle jedinečnou příležitost kompetitivních soubojů na Grunexu. Registrace do turnaje bude omezená na 256 hráčů, tedy 128 týmů pro jeden turnaj.

V kvalifikaci vytvoříme celkem 3 balíky, ze kterých postoupí ti nejlepší do finále. Celkově se za jeden turnaj odehrají 2 kvalifikační zápasy (BO2) v každém balíku. V prvních dvou balících bude počet týmů omezen na 43 a v posledním balíku na 42. Ze všech balíků postoupí nejlepších 12 týmů, kteří postoupí do sobotního GrandFinále. Z 36 nejlepších týmů vybereme 6 (dle pořadí a zájmu přijet do Prahy), kteří budou mít příležitost si zahrát v profesionálním RE-PLAY studiu.

Soutěž pro hráče

Jaký jsi typ hráče - za každou cenu vyhledáváš akci nebo jsi zkušený sniper? Povedl se ti clutch v turnaji? Zkrátka pro všechny máme výzvu! Zašli tvůj nejpovedenější PUBG Highlight, který snadno zaznamenáš díky NVIDIA Highlights v GeForce Experience a zapoj se do soutěže o nejlepší Highlight turnaje a vyhraj pořádnou odměnu v podobě klávesnice AORUS K7.

Uploadni svůj Highlight na Youtube či Facebook (ujisti se, že je video sdíleno VEŘEJNĚ na tvém profilu) a sdílej svůj odkaz v komentáři spolu se svým PUBG nickem pod tímto soutežním statusem na facebook.com/NVIDIAGeForceCZ (odkaz je aktivní)

Výhercem se stane ten Highlight s nejvíce "lajky" u soutěžního komentáře

Sleduj facebook NVIDIA GeForce Česká Republika

 

Soutěž pro diváky

Nehraješ turnaje, ale poctivě sleduješ livestream?! I ty můžeš vyhrát. Vytvoř unikátní "CLIP" na twitch.tv a zašli odkaz spolu se svým twitch nickem do komentářů pod tímto soutežním statusem na facebook.com/AORUSCZSK (odkaz je aktivní)

Výhercem se stane ten CLIP s nejvíce "lajky" u soutěžního komentáře a odnese si klávesnici AORUS K7

Sleduj facebook AORUS CZ & SK

CZC.cz PUBG DUO Cup online na Twitchi

Kvalifikační turnaj odvysílá streamer a hráč Nikolai "Mazarini" Lazarev na twitch kanále https://www.twitch.tv/NVIDIAGeForceCZ a na samotném finále jej doplní Martin "spajKK" Beneš, kteří budou komentovat přímo z RE-PLAY studia.

 

Zaregistruj se do turnaje a ovládni herní scénu

Již ve středu 13. 6. 2018 od 20:00 se otevírá registrace do turnaje, tak se neváhej přihlásit, protože celkový počet registrací je omezen.

K registraci je potřeba si založit Grunex účet na našem webu (je to zdarma a zabere to pár sekund), přidat jméno ze hry do svého Grunex profilu a poté se zaregistovat do turnaje zde: