Clash of the Stars 8 - program, zápasy, výsledky, kde sledovat
i Zdroj: Tisková konference Clash of the Stars
Zábava Článek Clash of the Stars 8 - program, zápasy, výsledky, kde sledovat

Clash of the Stars 8 - program, zápasy, výsledky, kde sledovat

Jarmil Černý

Jarmil Černý

19. 6. 2024 11:25

Clash of the Stars 8 je na spadnutí a na fight card se opět nachází várka kontroverzních internetových celebrit. Chybět nebude Filip Grznár, ani český streamer Novby vysílající na herní platformě Twitch.

Reklama

Clash of the Stars je populární českou sérií bizarních a mnohdy kontroverzních bojových zápasů influencerů a dalších celebrit. Následuje tak zahraniční trend, kde se do zápasů pouští ty největší celebrity nejen z internetového prostředí. V Česku jsme z mainstreamového světa mohli v zápasech vidět například mediálního magnáta Jaromíra Soukupa nebo bývalého fightera organizace Oktagon, Václava „Baba Jaga“ Mikuláška, který se utká také při příležitosti osmého galavečera.

Ty nejbizarnější a nejkontroverznější bojové zápasy v Česku a na Slovensku se tentokrát uskuteční v ostravské Ostravar Aréně a to už 22. června.


 • Datum Clash of the Stars 8: 22. června 2024
 • 🏠 Kde: Ostravar Aréna
 • 📺 Živý přenos: PPV Clash of the Stars
 • 🎙 Promotér: Tomáš Linh Le Sy, Jakub Jíra

Datum, účastníci a cena PPV Clash of the Stars 8

Kdy bude Clash of the Stars 8 je nyní již jasné. Cots 8 se uskuteční 22. června 2024 v ostravské Ostravar Aréně. Hlavním zápasem karty bude střet Filipa Grznára a Tomáše „Dynamo“ Křižana. Ti se utkají o pás ve váze do 84 kg. Ostře sledovaný bude také bývalý zápasník Oktagonu Václav Baba Jaga Mikulášek, který nastoupí proti Sandrovi.

Do galavečera vkročí také hvězda Tik Toku Hanka Gelnárová proti OnlyFans modelce a bývalé zápasnici Oktagonu Michaele „MissProblem“ Dostálové. Cena PPV by měla zůstat již tradičně na 249 Kč a v den konání by se měla vyšplhat na 300 Kč.

PPV Clash of the Stars vám umožní sledovat oficiální online stream celého galavečera včetně nejočekávanějších zápasů, kde nastoupí například bývalý člen kapely Lunetic, Martin Kocián, nebo internetové celebrity jako Datel či Novby. Podívat se můžete na detailní přehled programu a sázkových příležitostí.

Vstupenky na Cots 8

Vstupenky na osmý galavečer kontroverzních influencerských bitev jsou již plně vyprodané. O lístky do Ostravar Arény byl obří zájem a organizátorům se je podařilo vyprodat během prvních 5 hodin od oznámení prodeje. Paradoxně byly lístky vyprodané ještě dříve, než se vůbec uskutečnilo odhalení všech bojovníků, mnoho diváků tak až do tiskové konference netušilo, kdo se v Ostravě představí. Někteří z nich vyjádřili ze složení osmé fight card zklamání.

Diváci, kterým se nepodařilo lístky sehnat mají možnost zakoupit alespoň PPV a sledovat show z pohodlí domova.

Kde sledovat Clash of the Stars 8 online

Pokud si nechcete kupovat oficiální PPV (pay per view) na webu Clash of the Stars, vyplatí se sledovat, zda online livestream CotS nezprostředkovává sázkový partner organizace.

V minulosti šlo o pravidelnou tradici, od které se ale postupně odstoupilo a posledních několik ročníků již žádný sázkový partner živě online nepřenášel. Nicméně livestreamy se na weby sázkového partnera mohou kdykoliv vrátit. Jde tak o nejjednodušší a nejlevnější formu, jak přenos CotS sledovat. Byť streamy nebývaly zcela zdarma, sázkové kanceláře takové služby občas nabízí pravidelným sázkařům nebo sázkařům, kteří daný měsíc uskutečnili alespoň jednu sázku. Podmínky se u jednotlivých kanceláří zpravidla liší.

Pokud však jde o kurzy na Clash of the Stars a další vypsané sázky, pak je lze najít u partnera události, sázkové společnosti Fortuna. Vsadit si u Fortuny můžete s bonusem 1 300 Kč.

Organizátoři často řeší únik různých nelegálních forem vysílání. O livestream Clash of the Stars 8 zdarma je totiž velký zájem a diváci si vysílání často sdílí mezi sebou na discordu nebo prostřednictvím Instagram a Tik Tok streamů. Taková distribuce je ale nelegální a porušuje autorská práva organizátorů, proto tuto formu sledování důrazně nedoporučujeme. Organizátoři mají naštěstí dostupné nástroje a livestreamy porušující autorská práva jsou většinou relativně rychle schopni odstranit a účty, které je provozují na sociálních sítích, mazat.

Program, zápasy a karta Clash of the Stars 8

 • Filip Grznár vs Tomáš„Dynamo“ Křižan
 • Michaela „Miss Problem“ Dostálová vs Hanka Gelnarová
 • Patrik „Žralok“ Hübler vs Marek „Datel“ Valášek
 • Alessandro „Sando“ Jandejsek vs Václav „Baba Jaga“ Mikulášek
 • Radek „Taxi kar“ Blažek vs Karlos Benda
 • Martin Kocián vs Pavel Měsíček
 • Tadeáš Veselý vs Miroslav Loner
 • Damir „Chorvat“ Vukelić vs Peter „Kobra“ Kuťka
 • Dan Bayer vs Tomáš Podhorný
 • Stanislav „Šuk-El“ Lukeš vs Jiří „Novby“ Bláha
 • Jiří Juřička vs Samir Margina
 • Jan Michálek vs Patrik „Corleone“ Horváth a Lukáš „Bukys“ Bukovaz
 • Jiří „Chára“ Charizan vs Christian Nathan Dzaba
 • Lukáš „Huhu“ Procházka vs Jan Rybka

Kdo je Tomáš Le Sy

Tomáš Linh Le Sy nebo také „lesíček,“ jak mu říkají někteří fanoušci a bojovníci je hlavní tváří organizace Clash of the Stars a bývalým zápasníkem organizace Oktagon. Je mu 30 let a první výhru pod Oktagonem si připsal proti Janu Slováčkovi. Zápasil také s Karolem Ryšavým nebo Markem Bartlem, proti kterým ale prohrál. Další výhry si připsal nad Omarem Ahmadem a Denisem Trpšanským. Jeho celková bilance činí 4 výhry a 3 prohry.

Vzhledem k historii promotéra CotS se často probírá také jeho vztah s šéfem Oktagonu Ondřejem Novotným. Oba však často uvádějí, že se vzájemně respektují, byť například Ondřej Novotný není velkým fanouškem Clash of the Stars.

Výsledky Clash of the Stars 8

Výsledky Clash of the Stars 8, ve kterém se utkal například kontroverzní streamer Novby či bývalý přítel Dominique Alagii, Honzi Michálek. Galavečer se uskutečnil 22. června 2024. Prohlédnout si můžete všechny výsledky CotS 8.

Zápasník

versus

Zápasník

Filip Grznár

TKO

Tomáš„Dynamo“ Křižan

Michaela „Miss Problem“ Dostálová

RSC

Hanka Gelnarová

Patrik „Žralok“ Hübler

submise

Marek „Datel“ Valášek

Alessandro „Sando“ Jandejsek

Diskvalifikace

Václav „Baba Jaga“ Mikulášek

Radek „Taxi kar“ Blažek

TKO

Karlos Benda

Martin Kocián

TKO

Pavel Měsíček

Tadeáš Veselý

TKO

Miroslav Loner

Damir „Chorvat“ Vukelić

TKO

Peter „Kobra“ Kuťka

Dan Bayer

TKO

Tomáš Podhorný

Stanislav „Šuk-El“ Lukeš

TKO

Jiří „Novby“ Bláha

Jiří Juřička

TKO

Samir Margina

Jan Michálek

submise

Patrik „Corleone“ Horváth a Lukáš „Bukys“ Bukovaz

Jiří „Chára“ Charizan

TKO

Christian Nathan Dzaba

Lukáš „Huhu“ Procházka

submise

Jan Rybka

Záznam tiskovky Clash of the Stars 8

Jak už je v tomto bizarním turnaji zvykem, tisková konference, na které se měli představit účastníci a datum konání celého turnaje, se neobešla bez kontroverzí. Ochranka musela zasahovat hned při představení prvních osmi bojovníků, když Huhu vysypal kyblík plný ryb na Jana Rybku. O další překvapení se postaral Martin Kocián, bývalý člen kapely Lunetic, který se nečekaně objevil na pódiu a ptal se moderátorů, zda nemají na taxík. Ti ho z pódia vykázali a upřesnili divákům, že šlo o omyl a Martin se měl na pódiu objevit až později, jako překvapení. To se nakonec i stalo a bývalý zpěvák vystoupil s pochybným rapovým vystoupením.

Hodně si toho měli říct také aktéři Tadeáš „Gangstaboy“ Veselý a Fayne, jejichž zápas byl zrušen, jelikož byl Tadeáš Veselý napaden během vstupu do klece při předchozím galavečeru Clash of the Stars 7. Během tiskové konference k osmému galavečeru nařkl svého soupeře, že si na zmiňované napadení někoho najal, aby nemusel bojovat. To Fayne rázně odmítl.

Hlavním lákadlem osmého galavečera bude bezpochyby zápas Filipa Grznára a Tomáše „Dynamo“ Křižana, kteří se utkají ve váze do 84 kg. „Takovou váhu jsem měl naposledy když mi bylo dvacet nebo devatenáct, shazuju svaly kardiem, užívám si to,“ odpověděl Grznár na otázku moderátorů. Do klece se vrátí také Václav „Baba Jaga“ Mikulášek proti Sandru Jandajskovi, účastníku reality show Love Island. Chybět nebude ani dámský duel mezi Hankou Gelnárovou a Michaelou „MissProblem“ Dostálovovou.

Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Reklama
Reklama

Související články

Komentáře

Nejsi přihlášený(á)

Pro psaní a hodnocení komentářů se prosím přihlas ke svému účtu nebo si jej vytvoř.

Reklama
Reklama