Uniklo datum vydání fotbalového simulátoru EA Sports FC 25
i Zdroj: EA, Steam
Gaming Článek Uniklo datum vydání fotbalového simulátoru EA Sports FC 25

Uniklo datum vydání fotbalového simulátoru EA Sports FC 25

Jarmil Černý

Jarmil Černý

8. 7. 2024 11:30
Platformy PlayStation PlayStation 4 PlayStation PlayStation 5 Windows PC Xbox Xbox One

Známý leaker se znovu ozval. Tentokrát přišel s oficiálně nezveřejněnými informacemi o EA Sports FC 25 včetně datumu vydání a ceny jednotlivých edicí.

Reklama

Billbil-kun je respektovaný herní a hardwarový leaker, kterému většinou neuniknou tajné či ještě nezveřejněné informace. V červenci přišel s novými informacemi o EA Sports FC 25. Odhalil jak datum vydání, tak jednotlivé edice a jejich ceny.

Česká liga ve FIFA 25 v nedohlednu. Nikdo nás neoslovil, zní z LFA
i Zdroj: Electronic Arts

Česká liga ve FIFA 25 v nedohlednu. Nikdo nás neoslovil, zní z LFA

FIFA 25 by mohla vyjít pod vydavatelstvím 2K včetně české ligy. Jmenovat by se mohla FIFA 2K25 po vzoru obdobných titulů.…

12. 6. 2024 15:30

EA Sports FC 25 datum vydání

Datum vydání EA Sports FC 25 (dříve FIFA) je podle něj stanoveno na 27. září roku 2024. Vyjít by měly dvě edice, Standard a Ultimate.

Výhody Ultimate edice a EA Play

Majitelé ultimate edice by se měli do hry dostat už o 7 dní dříve než hráči standardního balíčku. Kdo si tedy bude chtít připlatit za vylepšenou edici, měl by pro něj platit datum vydání 20. září 2024.

Speciální zacházení si budou moci užít také předplatitelé služby EA Play. Ti se mohou taktéž těšit z předběžného přístupu, ovšem omezeného na 10 hodin herního času.

Cena EA Sports FC 25

Mnoho se toho nezměnilo ani v nacenění nejnovějšího dílu fotbalového simulátoru od EA. Standardní edice vyjde hráče v EU na 69,99 euro. Ultimátní edici by mělo být možné pořídit za 99,99 euro.

EA FC 25 na PS4 i PS5

Svoje informace přidali také leakeři ze stránky Playstation Game Size, kteří jsou přesvědčeni, že hra vyjde jak na Playstation 5, tak i starší Playstation 4. O Xboxu zatím leakeři nemají žádné informace, pouze spekulují, že by hra měla být dostupná také pro konzoli Xbox One.

Datum oznámení

Leaker je také přesvědčen, že se oficiálního oznámení k vydání EA Sports FC 25 dočkáme během zhruba následujících dvou týdnů.

Reklama
Reklama

Související články

Komentáře

Nejsi přihlášený(á)

Pro psaní a hodnocení komentářů se prosím přihlas ke svému účtu nebo si jej vytvoř.

Reklama
Reklama