Survivor 2024 - vítěz, účastníci, kde se natáčel
i Zdroj: Fotobanka Freepik.com (s licencí)
Zábava Článek Survivor 2024 - vítěz, účastníci, kde se natáčel

Survivor 2024 - vítěz, účastníci, kde se natáčel

Jarmil Černý

Jarmil Černý

19. 6. 2024 11:45

Českou a Slovenskou verzi reality show o přežití Survivor 2024 uvidíte opět na obrazovkách TV Nova. Stejně jako v předchozích letech se jí zúčastní dva týmy. Mezi účastníky se přitom bude nacházet spousta známých osobností.

Reklama

Survivor 2024 byl třetí ročník české verze známé hry o přežití, která na televizních obrazovkách po celém světě v různých adaptacích běží už několik let. V Česku šlo teprve o třetí řadu, do hry opět zamířily velmi známé české celebrity.

Začátek vysílání Survivor 2024

Reality show se od 27. února objevovala nejdříve na streamovací službě Voyo. Televizní diváci si ji mohli užít vždy se zpožděním. Na obrazovkách TV Nova měla premiéru až 5. března. Soutěžící se v boji o přežití poprali o výhru 2,5 milionu korun.

Kde se odehrává Survivor

Účastníci se v ročníku 2024 opět podívali na opuštěný ostrov v Dominikánské republice, kde natáčení probíhalo. Trávili zde přes 70 dní v drsných podmínkách. K dispozici jim nebyly téměř žádné tradiční hygienické pomůcky a o všechno včetně příbytku a jídla se museli postarat sami.

Survivor 2024 online zdarma

Všechny díly Survivor 2024 bylo možné sledovat nejen v televizi, ale také prostřednictvím online streamovací služby Voyo. Tam se epizody objevily vždy s několikadenním předstihem. Diváci předplácející si streamovací platformu si tak vychutnávali show daleko dříve.

Kde sledovat Survivor 2024

Pokud jste si streamovací platformu Voyo nepředpláceli, mohli jste se na díly reality show podívat také na televizní obrazovce. Díly vysílala TV Nova s několikadenním zpožděním poté, co vyšly na její streamovací platformě.

Kdo vyhrál Survivor 2024 Česko a Slovensko?

Vítěz Survivor 2024 Česko a Slovensko je Martin „Mikýř“ Mikyska, který porazil ve finále Martina Careva a Nikolu Kabátovou. V řadě z roku 2023 se podařilo zvítězit Tomáši Weimannovi a o rok dříve, v úplně první řadě, se z výhry radoval Vladimír Čapek.

Soutěžící: Mikýř, Ornella Koktová, Martin Carev a další

V týmech nechyběly známé osobnosti a velká jména showbyznysu. Objevily se také internetové celebrity a sportovci. Nejvýraznějšími jmény byly Martin „Mikýř“ Mikyska, Samuel Krištofič alias Pirát, zpěvák Sebastian Navrátil čí tanečník ze StarDance, Martin „Márty“ Prágr.

Kompletní seznam účastníků Survivor 2024 Česko a Slovensko:

Martin „Mikýř“ MikyskaYouTuber, moderátor
Ornella Koktovápodnikatelka
Samuel „Pirát“ KrištofičMMA zápasník
Martin Carevinfluencer, cestovatel
Yenifer Caoinfluencerka, učitelka jógy, herečka
Veronika Sandholzovástudentka
Rachel Karnižovámódní návrhářka, influencerka
Martin „Márty“ Prágrprofesionální tanečník
Ivana Jirešováherečka
Jack Hamidhotelový manažer
Jakub Bínaosobní trenér
Denisa Dvořákovámodelka
Adéla Krejdlováinfluencerka, zpěvačka
Sebastian Navrátilzpěvák
Michael Skalickýoperní pěvec
Reklama
Reklama

Komentáře

Nejsi přihlášený(á)

Pro psaní a hodnocení komentářů se prosím přihlas ke svému účtu nebo si jej vytvoř.

Reklama
Reklama