Speedrunner dohrál Starfield v rekordním čase
i Zdroj: Bethesda Softworks
Gaming Starfield Článek Speedrunner dohrál Starfield v rekordním čase

Speedrunner dohrál Starfield v rekordním čase

Jarmil Černý

Jarmil Černý

4. 9. 2023 18:00

Hlavní datum vydání Starfieldu je sice až 6. září, hráči s předběžným přístupem si nové dílo od Bethesdy ale užívají už nyní. Jednomu z nich se už dokonce podařilo hlavní příběhovou linku dohrát a to v rekordním čase.

Zvolte nejlepší hry roku 2023 a vyhrajte řadu cen

Zvolte nejlepší hry roku 2023 a vyhrajte řadu cen

S partnerem Samsung SSD přinášíme velkou čtenářskou anketu. Za svůj hlas pro nejlepší hru můžete získat řadu cen včetně…

1. 12. 2023 10:00
Reklama

O rekordmanovi informoval jako první web VG247.com, který získal infomace na discord serveru Starfield Discord, kde se pomalu rozrůstá komunita hráčů, kteří se hru snaží dokončit co nejdříve. Vzájemně se předhánějí, ale taky sdílí různé taktiky a strategie postupu.

Tím nejlepším je momentálně uživatel Micrologist. Ten se v YouTube videu pochlubil časem 2:51:42. Hráči se také snaží odhalit různé chyby a nedostatky hry, které by jim při trhání rekordů pomohli. Je jasné, že těch bude postupem času stále ubývat a proto už nemusí být rekordy, stanovené během prvních dní po vydání hry, nikdy překonány.

Jelikož je hra vydaná teprve pár dní, komunita speedrunnerů je velmi aktivní a čítá vysoký počet členů, rekordy a rekordmani se tak mohou velmi rychle měnit.

Reklama
Reklama

Související články

Komentáře

Nejsi přihlášený(á)

Pro psaní a hodnocení komentářů se prosím přihlas ke svému účtu nebo si jej vytvoř.

Reklama
Reklama