Erotické hry na Steamu, vybrali jsme 8 nejzajímavějších
i Zdroj: Fotobanka Freepik.com (s licencí), vectorpocket
Zábava Článek Erotické hry na Steamu, vybrali jsme 8 nejzajímavějších

Erotické hry na Steamu, vybrali jsme 8 nejzajímavějších

Michal Komprda

Michal Komprda

14. 6. 2024 12:00 1

Erotické hry se v poslední době nedají na platformě Steam přehlédnout. Postupem času jich vzniká stále více, tady je 8 nejzajímavějších.

Reklama

Najít kvalitní erotické hry v záplavě reklamních klamů a pornografických lákadel, které vyžadují zdlouhavé kroky, registraci a nahrávání platebních karet je běh na dlouhou trať.

18+, Upozorňujeme, že tento článek je určený pouze pro dospělé publikum!

Pokud se vydáte na toto bádání na vlastní pěst, obrňte se trpělivostí. Dokážeme si představit váš pulsující uzlíček nervů, kdy jste už po několikáté vyplňovali potřebné údaje nebo zaplatili poplatek, abyste následně zjistili, že hra je naprostý brak a nebo se ve výsledku ani o žádnou hru nejedná.

Erotické hry na platformě Steam

Zkuste vsadit svoji poslední kartu na erotické hry na platformě Steam a abyste již nemuseli zdlouhavě hledat, trochu vám s tím pomůžeme. Vybrali jsme pro vás 8 nejzajímavějších sexuálních her.

Being a DIK

Z chudého domova se vydává mladý muž na cestu za vzděláním. Odstěhuje se od ovdovělého otce a letní lásky, aby nastoupil na prestižní Burgmeister & Royce University. Vržen do víru vysokoškolského života, plného večírků, alkoholu a svodů, se ocitá na křižovatce. Má se připojit k bratrství Delta Iota Kappa a ponořit se do světa plného konfliktů, drog a sexu, nebo si zachovat svou nevinnost a jít vlastní cestou?

FreshWoman

Ve FreshWoman se postavě stane něco hrozného, co vymaže její paměť při zjišťování, co se stalo jeho otci, když byl ještě mladý. Po hrozné události je čas na nový začátek v jiném městě, kde začne navštěvovat vysokoškolské kurzy. Zde se otevírá nový svět plný sexy dívek, tajemství, zábavy a hlavně různých hrátek! Trápení co se stalo otci jde do ústraní, když zjistíte, co vysoká škola může nabídnout

Nahota i sprosťárny. Připomeňte si nejbizarnější bany CZ/SK streamerů na Twitchi
i Zdroj: Grunex.com

Nahota i sprosťárny. Připomeňte si nejbizarnější bany CZ/SK streamerů na Twitchi

Streamovací platforma Twitch umí rozdávat bany tvůrcům obsahu za kdejakou maličkost. O tom se mohli přesvědčit i přední…

21. 3. 2024 09:00

The Genesis Order

V troskách starobylého kmenového sídla se rozprostírá moderní metropole Severní Santiva, zahalená rouškou tajemství. Brutalní vražda rozpoutá napínavé vyšetřování, do kterého se ponoříte v roli detektiva toužícího zaujmout krásnou dceru svého nadřízeného. Vaše cesta vás zavede do náručí svůdných žen, odhalí skryté sexuální praktiky a donutí vás čelit hrozbě zhoubného sexuálního viru, který sužuje město.

House Party

Připravte se na šílenou 3D adventuru plnou divokých večírků a svobodných voleb v House Party! Díky unikátnímu systému umělé inteligence a skriptování se tato hra stává živou a reaguje na vaše kroky, takže každý průchod je jedinečný a plný neočekávaných zážitků.

Zažijte:

  • Nekonečné možnosti: Stovky příběhů, vedlejších úkolů a rozvětvených cest zaručují, že se nikdy nenudíte.
  • Dynamický svět: Vaše rozhodnutí ovlivňují děj a otevírají nové možnosti.
  • Pravidelné aktualizace: Nový obsah je neustále přidáván, takže zábava nikdy nekončí.
  • Svoboda volby: Vyberte si, s kým se potkáte, co budete dělat a jak se váš příběh bude vyvíjet.

House Party není jen hra, je to interaktivní příběh, který píšete vy sami.

Treasure of Nadia

Připravte se na strhující dobrodružství v Cape Vedra, městě plném pokladů, záhad a oslnivých žen! Tato epická cesta plná příběhu vás uchvátí více než jiné erotické hry a to především 2 500 animovanými scénami (z nichž většina vás zaručeně rozproudí krev) a rozsáhlým světem plným sběratelských pokladů, kořisti a zábavných tajemství, která čekají na odhalení.

Streamerka vysílá úplně nahá, její partie už nezakrývají ani černé obdélníky
i Zdroj: twitch/lara6683

Streamerka vysílá úplně nahá, její partie už nezakrývají ani černé obdélníky

Tvůrci začali být na Twitchi opravdu kreativní. Některé streamerky vysílají nahoře bez a jejich intimní partie zakrývá pouze…

22. 12. 2023 18:00
1

Sledujte cestu mladého muže žijícího ve stínu svého otce, který touží stát se legendárním lovcem pokladů. Na své cestě prozkoumáte skryté jeskyně a starobylé chrámy a okouzlíte 12 krásných žen.

Tento navazující příběh k Lust Epidemic prohlubuje záhady incidentu na Saint Dame University a obchodního podniku Amandy Bancroft a Valerie Faye. V Treasure of Nadia se chystá drama, vášeň a intriky, které vás nenechá v klidu.

Mirror

V mysteriózní hře Mirror se ocitnete v roli hrdiny, který se musí probojovat skrze osm zamčených dveří. Za každými dveřmi se skrývá svůdná žena, s níž se odehrává série čtyř vzrušujících scén plných sexuálního napětí. Abyste se dostali dál, musíte s ní nejprve zvítězit v napínavém souboji typu "match-3". Váš triumf ale není bez následků - poražená žena vyjde z bitvy s modřinami a zuboženým tělem. Postupujete tak krok za krokem, odkrýváte tajemství hry a zároveň se utkáváte s okouzlujícími, ale nebezpečnými soupeřkami.

HuniePop 2: Double Date

V této hře se ocitnete v roli hrdiny, který musí zastavit dva prastaré bohy, kteří se probudili v plné síle díky svým "super menstruačním cyklům". Vaším úkolem je cestovat na ostrov Inna De Poona a zabránit jim v zničení světa. Toho dosáhnete “trojkami”, které pomohou vílám získat jejich křídla a stát se tak mocnými pomocníky v boji. Na rozdíl od předchozí hry, kde bylo cílem svádět ženy, se v této zaměříte na budování intimního pouta s dvěma ženami najednou.

Monster Girl Island

Monster Girl Island je hra pro dospělé, která se odehrává na slunném ostrově plném mytických bytostí, jako jsou mořské panny, elfové, kitsune a draci. Připomíná trochu dospělejší verzi Animal Crossingu.

Hráč prozkoumává ostrov a plní úkoly, aby se mohl sblížit s jeho obyvatelkami a navázat s nimi sexuální vztahy. Prostředí je krásné a lákavé, ale některé oblasti jsou bohužel nepřístupné, čímž hra působí mírně prázdně.

Hudební doprovod je příjemný a atmosféru hry dokresluje. Hratelnost se zaměřuje na prozkoumávání ostrova a plnění úkolů, které vedou k sexuálním setkáním s postavami. Než se ale s postavou budete moci sblížit, musíte obvykle splnit jednoduchý vedlejší úkol nebo s ní vést konverzaci.

Vedlejší úkoly jsou zábavné a pestré a dokáží vás zabavit na dlouhé hodiny. Ve hře se nachází i minihry, jako jsou závody, sbírání předmětů pro NPC, rybaření a lov. Možností zábavy mimo hlavní příběh je tak dostatek, někteří hráči ale můžou zjistit, že je to odvádí od hlavního cíle hry, kterým je sblížení se s ostrovany.

Reklama
Reklama

Komentáře

Nejsi přihlášený(á)

Pro psaní a hodnocení komentářů se prosím přihlas ke svému účtu nebo si jej vytvoř.

Reklama
Reklama