Liquid nastoupí bez Patsiho, na server zavítá ostřílený kouč
i Zdroj: Rostislav Douša, Grunex.com
Esport CS:GO Článek Liquid nastoupí bez Patsiho, na server zavítá ostřílený kouč

Liquid nastoupí bez Patsiho, na server zavítá ostřílený kouč

Michael Douša

Michael Douša

19. 9. 2023 13:00

Keith "NAF" Markovic očekával, že se na ESL Pro League Season 18 dočkají lepších výsledků. Osud jim ale nenadělil zrovna jednoduché karty. Robert "Patsi" Isjanov se totiž kvůli problémům s vízy nemůže zúčastnit už prvního zápasu proti Virtus.pro.

Zvolte nejlepší hry roku 2023 a vyhrajte řadu cen

Zvolte nejlepší hry roku 2023 a vyhrajte řadu cen

S partnerem Samsung SSD přinášíme velkou čtenářskou anketu. Za svůj hlas pro nejlepší hru můžete získat řadu cen včetně…

1. 12. 2023 10:00
Reklama

Na server místo Patsiho totiž nastoupí třicetiletý Kanaďan Damian “daps” Steele, jejž jsme mohli vidět na serveru naposledy asi rok a půl nazpět, kdy hrál v poměrně smíšené sestavě Orgless. A také poměrně neúspěšné. Na pozici kouče byl jednoznačně úspěšnější - Evil Geniuses dovedl do Legeds Stage na PGL Majoru ve Stockholmu, totéž poté zopakoval s Liquid a posledně se Liquid dostali dokonce až do čtvrtfinále. Poslední měsíce ale byly turbulentní - sestava prošla velkou přestavbou, což se posléze odrazilo i ve výsledcích. Nepodařilo se jim kvalifikovat na hlavní část IEM Cologne a Gamers8 pro ně taky znamenalo fiasko - skončili na posledním místě.

Prvním oponentem pro Liquid tak budou Virtus.pro, někdejší Major šampioni, proti kterým by nebyl zápas procházka růžovým sadem ani v normální situaci, tentokrát to však bude ještě větší bolení. Dobrou zprávou ovšem je, že by se Patsi měl vrátit už v průběhu skupiny. NAF tak snad bude mít šanci dostát svému očekávání a ukázat dobrou formu už na ESL Pro League, jak uvedl v exkluzivním rozhovoru pro Grunex:

Reklama
Reklama

Související články

Komentáře

Nejsi přihlášený(á)

Pro psaní a hodnocení komentářů se prosím přihlas ke svému účtu nebo si jej vytvoř.

Reklama
Reklama