Nexa je venku, jaké kroky G2 podniknou dál?
i Zdroj: https://photos.eslgaming.com/PRESS-GALLERY-Intel-Extreme-Masters-Katowice-2024-CSGO-/i-NrmVNWB/A
Esport CS 2 Článek Nexa je venku, jaké kroky G2 podniknou dál?

Nexa je venku, jaké kroky G2 podniknou dál?

Pavla Doušová

Pavla Doušová

20. 6. 2024 09:13
Platformy Windows PC

Na začátku letošního roku se do sestavy G2 vrátil bývalý kapitán Nemanja "nexa" Isaković. Dva kapitáni najednou zřejmě nepřinesli výsledky, jaké si vedení přálo.

Reklama

Tento rok začal pro G2 změnami. Odešel Justin “jks” Savage po tom, co přispěl k výhře dvou IEM trofejí v roce loňském a místo něj se vrátil Nemanja “nexa” Isaković. Ten v G2 hrál roli již v letech 2019-2022 jakožto jediný kapitán. Začátkem roku 2022 byl v G2 nahrazen Rasmusem “HooXi” Nielsonem a odešel do OG, odkud byl znovu vytažen G2.

Podruhé měl v G2 hrát roli podpory pro hlavní akční trio - Nikolu “NiKo” Kovače, Nemanju “huNter-” Kovače a Ilyu “m0NESY” Osipova. Bohužel se ale neosvědčil v hlavní sestavě a tak je přesunut na lavičku.

To ale neznamená, že se nepodílel na ničem. Na IEM Dallas byl součástí mužstva, které vyhrálo trofej. Tam kapitán Rasmus “HooXi” Nielsen nebyl z rodinných důvodů, NiKo přebral otěže kapitána a jako záskok měli Jake “Stewie2K” Yipa. 

Jeho hodnocení v ani jednom z posledních eventů jarní sezóny nebylo úplně skvělé a tak padlo rozhodnutí o jeho odchodu. G2 jako organizace prohlašují, že se nexovi snaží najít nový tým, sám hráč říká, že je otevřen jakékoliv roli. Pátý člen pro hlavní sestavu G2 zatím jasný není, o tom ale více zde.

G2 jsou tak pod taktovkou Wiktora “TaZ” Wojtase v této sestavě:

  • Nikola “NiKo" Kovač
  • Nemanja “huNter-” Kovač
  • Rasmus “HooXi” Nielsen
  • Ilya “m0NESY” Osipov
Reklama
Reklama

Související články

Komentáře

Nejsi přihlášený(á)

Pro psaní a hodnocení komentářů se prosím přihlas ke svému účtu nebo si jej vytvoř.

Reklama
Reklama