Čeká amerického kapitána opětovný comeback?
i Zdroj: Photo credits: Helena Kristiansson, ESL FACEIT Group
Esport CS 2 Článek Čeká amerického kapitána opětovný comeback?

Čeká amerického kapitána opětovný comeback?

Michael Douša

Michael Douša

24. 6. 2024 22:00
Platformy Windows PC

Nick "nitr0" Cannella už je skoro jako podnázev Hobita - cesta tam a zase zpátky. Poté, co mezi prvními CS:GO profíky přešel na Valorant, se zase vrátil k CS. A naopak. A... zase naopak?

Reklama

Nitr0 je na severoamerické scéně prakticky veteránem. Má na kontě Intel Grand Slam a mnoho turnajových trofejí, což je něco, co se jen tak někomu nepodaří. A rozhodně se mu to nepodařilo ve Valorantu. Po odchodu z Liquid v loňském roce chvíli hrál ve valorantí sestavě M80, ovšem bez větších úspěchů.

Nyní ovšem, podle informací Dust2.us, nejspíše přejde zase k o mnoho starší střílečce, kterou je Counter-Strike. „CS je můj domov, a vzhledem k nedostatku kapitánů v Severní Americe, sem prostě patřím,“ řekl severoamerickým novinářům.

cadiaN, sjuush; Heroic - IEM Cologne 2023
i Zdroj: Rostislav Douša, Grunex.com
cadiaN, sjuush; Heroic - IEM Cologne 2023

Přichází zrovna ve chvíli, kdy jeho někdejší domácí organizace - Team Liquid - je bez kapitána. Casper “cadiaN” Moller se octl po vnitřních rozporech opět na lavičce a není jisté, kam zamíří dál. A také není jisté, kdo ho vystřídá. Spojí se nitr0 se svými někdejšími kolegy Keithem “NAF” Markovicem a Russelem “Twistzz” Van Dulkenem a ukáží světu, zač je toho loket?

Na to si musíme počkat, ovšem v tuhle chvíli opravdu není nic jisté. V okurkové sezoně a se závratně se blížící uzávěrkou světového rankingu před Majorem se totiž může stát úplně cokoliv.

Reklama
Reklama

Související články

Komentáře

Nejsi přihlášený(á)

Pro psaní a hodnocení komentářů se prosím přihlas ke svému účtu nebo si jej vytvoř.

Reklama
Reklama